Sayfa 111/205 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon
Arama sonucu : 1638 madde; 881 - 888 arası.

Konu: PEGYO - Pera GMYO

1. satış sıfıra yakın...

Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    adının Tres Enerji yada Pera Enerji olması pek bişey değiştirmez yeter ki enerjiye geçsinler. enerji şirketleri elektriğe 2018 de büyük zam geleceği için hepsi özellikle geçtiğimiz hafta acayip yükseldiler. darısı bu hissenin başına. inşallah geçiş hızlı olur. ytd.
    Patron tahtayla ilgilenmeyebilir...ama tahta patron tahtası olduğu için adı Dilenci Tahtasına çıkar...
    satan yok...birileri aşağıya basmış güya..bir cepten bir cebe boşaltmış...yere de mendil açmış...ne düşerse...2019 a kadar beklese nafile...
    YTD...

2. böyle olmaz büyük ortak global satıcılar arasına girmesi ve hissenin olağan dışı hareketler etmesi hiç etik değil karaktersiz ******** bir hareket bu ama küçük ky'in elindeki mala çökme yada ellerindeki malı dağıtma çabası olabilir gibi görülüyor ky için sabır diliyorum

3. cuma günü bizim elimizden malı alırken iyi veriyordun şimdi neden 0.87 ye vermiyorsun. senin yüzünden vesteli kaçırdım. sen inat edersen ben de inat ederim spek kardeş. böyle spek olduğu sürece bu hisseden adam olmaz. ytd.

4. Adamlar açığına veriyor nereden ne kadar lazım sen yaz onlar verir sıkma canını

5. Dilenci....

Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
    Patron tahtayla ilgilenmeyebilir...ama tahta patron tahtası olduğu için adı Dilenci Tahtasına çıkar...
    satan yok...birileri aşağıya basmış güya..bir cepten bir cebe boşaltmış...yere de mendil açmış...ne düşerse...2019 a kadar beklese nafile...
    YTD...
    https://www.dersimiz.com/guzel-sozle...-sozler-1.html

YTD

6. bakıyorum da hisse sürekli satış yiyor bunu daha dipleri olabilir diye kendi tedbirimi alıyorum açığına satan pe..lerede bol bol kulaklarını çınlatıyorum kolay gelsin arkadaşlar

7. Mal ucuzken alınır...

Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    bakıyorum da hisse sürekli satış yiyor bunu daha dipleri olabilir diye kendi tedbirimi alıyorum açığına satan pe..lerede bol bol kulaklarını çınlatıyorum kolay gelsin arkadaşlar
    Salağa yatıp, ucuzken biriktireceksin...nasıl olsa indiği gibi çıkması bir kaç günlük iş..

YTD.

8. hayırlı alışlar o zaman arkadaş kolay gelsin ucuzun da bedavası var unutmamak lazım

Sayfa 111/205 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •