Sayfa 111/309 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 881 - 888 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Yeni yatırımcı Guest
    ben görüştüm şirketle, kottan atılma kararına itiraz edeceklermiş, sonrası için ise daha karar alınmamış

2. Şirket telefonları meşgul sürekli açık bırakmışlar telefonu.siz yatirimcilarda kottan atilma için biste yazın ben yazdım 20 milyon kira geliri olan 400 milyon değerinde gayrenkukulu olan ödenmemiş borcu harcı olamayan bir şirketi bu kadar ortağı olan bir şirketi nasıl kottan atarsiniz diye yazdım sizlerde yazın.

3.  Alıntı Originally Posted by Yeni yatırımcı Yazıyı Oku
    ben görüştüm şirketle, kottan atılma kararına itiraz edeceklermiş, sonrası için ise daha karar alınmamış
    Bende aradım, aynen sizin dediğinizi söylediler, hatta dilekçeyi kargoya teslim etmişler. Neye itiraz edeceklerse!

İtiraz edeceğinize 2/3 yıldır faaliyete geçmek adına bir gram iyi niyet gösterseydiniz şuan bu şirket faaliyette idi!

Çok mu zordu Faaliyete Sokmak!

1 - Anele'den üç-beş kişiyi Anelt'e kaydırmak

2 - Anele'nin mevcut projelerinde taşeron olarak görev almak

Bu iki madde'yi yapsaydınız şuan faaliyette idik.

Birde utanmadan Anele'de temettü dağıtıyorsunuz. Anelt Telekomda bu kadar mağdur varken. Dalga geçer gibi.

Yazıklar olsun.

***SPK'ya da şikayetimi yaptım. ne kadar şikayet o kadar konu canlı tutulması açısından önem kazanır.
    Son düzenleme : Dr.Okan; 03-12-2018 saat: 12:39.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,640
    Arkadaşlar,şirketin faliyeti yok ama menkulleri yerinde duruyor,iflaslık bir durumda yok,ben kormuyorum,zaten önceki sattıklarımla değişime,gittim...OSTİM ve HALKS sigortaya yığınak yaptım,sizde birşeyler yapın !!!...ytd.

Yeni yatırımcı Guest
    yüzbinlerce lot hissesi olanlar var, paraya çeviremedikten sonra hisseyi ne önemi var, hisseyi satabilecek hale getiren bir çözüm olmalı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,640
     Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Bende aradım, aynen sizin dediğinizi söylediler, hatta dilekçeyi kargoya teslim etmişler. Neye itiraz edeceklerse!

İtiraz edeceğinize 2/3 yıldır faaliyete geçmek adına bir gram iyi niyet gösterseydiniz şuan bu şirket faaliyette idi!

Çok mu zordu Faaliyete Sokmak!

1 - Anele'den üç-beş kişiyi Anelt'e kaydırmak

2 - Anele'nin mevcut projelerinde taşeron olarak görev almak

Bu iki madde'yi yapsaydınız şuan faaliyette idik.

Birde utanmadan Anele'de temettü dağıtıyorsunuz. Anelt Telekomda bu kadar mağdur varken. Dalga geçer gibi.

Yazıklar olsun.
    Sadece Rıdvan İ...değilki,borsada çok İ... var hepside bunun gibi,örneğin Işıklar holdingin Rızası,Uğuru var milleti devamlı dolandırıyor,50 krş olan hisseyi 7 yaptı,peşinden 1.30,0radan 4,şimdi 1.40...Uçak vardıeskiden,fiatı 1 milyondu,Işık gurubu 2.20 ldı adı oldu usaş,fiatını 0.40 krş'ye kadar satarak indirdiler+SPK,peşinden 0.60 krş iken tahtası kapandı,bunun gibi borsada çok var,en aşağı %50 gibi,bürüt takas yiyorlar uslanmıyorlar,ayni oyuna devam yine bürüt takas,resmen 26 yıllık borsacıyım onlarlan köşe kapmaca oynuyorum,bununlan 7 hissemin tahtası kapandı 50 kağıt uçtu gitti,ama çıkartmasınıda bildim...borasada vaziyet böyle malesef

7. Tüm Anelt mağdurlarından ricam,

Hem şirketi arasınlar hemde spk'ya şikayette bulunsunlar.

En azından Anelt hisse mağdurları olarak sesimizin çıktığını ve bu olayı da kabul etmeyeceğimizi anlasınlar.

Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi Semra Çağlar ve Mali İşler Direktörü Adnan Bey'i arayarak bilgi isteme hakkımızı kullanalım.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

8. öncelikle elimde anelt yok fakat eski mağdurlardanım. ben bu rıdvanı biraz tanıyorsam bu iki şirketi birleştirir. yazın kenara. kot dışına çıkması onun elini rahatlattı. ama birleşme öncesi elinizden ucuza malı toplamak isteyecektir. mahkeme süreci bittikten sonra birleşme olur diye tahmin ediyorum. Allah malda olanlara sabır versin. ytd...

Sayfa 111/309 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •