Sayfa 111/987 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    açıklayıcı olabilirmisiniz..
    fiki miki olarak mı devam bekliyorsunuz..
    çin çin olarak mı ?
    Açıklama yassağ abi. Durum değerlendirmesi. Tarihin en büyük müdahalesi. Yorum grafikte. İndikatör, tarih, mavi çizgi.

2.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Açıklama yassağ abi. Durum değerlendirmesi. Tarihin en büyük müdahalesi. Yorum grafikte. İndikatör, tarih, mavi çizgi.

3.  Alıntı Originally Posted by Se_M Yazıyı Oku
    Sabahtan beri aynı şeyi yapıyorlar. SÜrekli 10 kuruşa kadar - makas yaparak baskılıyorlar.
    Müthiş baskı var aman millet dol. Almasın biz alalım satalım kazanalım tek dertleri bu milletle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorlar. Acaba döviz bürolarında fark ne kadar? İnadına oradan alacam. 😃

4. Şimdi bu deme para yaptıranlar kar yapacağını mı sanıyor alsaydı bugün 10.30 dan doları Sat 11.30 mis gibi kar bekleyeceğim ki neymiş mb. Belirlediği kuru geçsin dolar peh.

USD 10tl 'ye düşüp çok hızlı bir şekilde 11tl üstüne atması birilerinin mallandığını gösteriyor, gelecekte şeffaf bir adelet sistemi olurda kim nereden satmış ve almış ortaya çıkarılıp cezaları verilir.

Halkını koruyamayan hükümet/devlet ne işe yarar, yükselmeside /düşmeside etik değil her türlü zararı var.
    Afrika randı kadar olamadık. o kadar kötü durumdayız.

6. gözünüzü seveyim falza açılmayın...
    trend al tut değil
    tahminim en azından yarın bir tur daha dönerler
    yıl sonu...

7. şeyi 10,23 den alan şindi 11,23 e bozsa ne uğraşacak dem le falan ooo nelerle uğraşıyoruz
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

8.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Sn TH,

Bu iş sizin 10,22 den 2 milyon lot (muydu unuttum) aldığınızı iddia ettiğiniz Halkbank hisselerinin sonu gibi olmasın?

Onları hala tutuyor musunuz, yoksa ne kadar zararla pozisyon kapattınız?
    2 sene önce HALKB pozisyonumu büyük zarar ile kapattım, ardından pandemi yüzünden tam anlamıyla çakılan PGSUS'ta pozisyon açtım ve böylece bu hissedeki 23 - 95 hareketi sayesinde zararımı fazlasıyla telafi ettim. Bir daha da geriye dönüp bakmadım. Artık kamu hisseleriyle ilgilenmiyorum.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Sayfa 111/987 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •