Sayfa 111/915 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 7315 madde; 881 - 888 arası.

Konu: ICBCT - ICBC Turkey Bank

1.  Alıntı Originally Posted by Petrol Yazıyı Oku
    3.55 , kapanışa kadar tabanı gösterirler mi bilmem.
    tahmin ettiğim gibi 3.07 oldu , satılanlar 3.07 den yerine kondu.

2. son 5 dakikayı bekliyor ikinci devre kesiciye sokmak için. gerçi birincisi de %13.5 ekside geldi. bu ********e çanak tutanın da a.a......

3.  Alıntı Originally Posted by Petrol Yazıyı Oku
    tahmin ettiğim gibi 3.07 oldu , satılanlar 3.07 den yerine kondu.
    3.07 de sadece 18 bin lot satış olmuş alış yok

4. en çok saatlerce ekrana öküz gibi bakıp iki kademe aşağıdan nasıl alırız diye takla atarken bu o çocuklarının devlet desteğiyle bizi soymasına bozuluyorum.

Sent from my iPad using hisse.net

5.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    bedelliye katılan aracı kurumlar süre beklemeden al sat yapabiliyor sadece bizim gibi küçük yatırımcının hesabına hisse gelmeden işlem yapamıyor. büyük yatırımcılar çoktan satmışlardır
    haftıya rüzgarmı poyrazmı karayel mi nereden ne esecegi belli degil artı da eksi de olur
    sallamayın , bir şey biliyorsanız yazın , doğruyu bilmiyorsanız yazmayın , yanıltmayın.. bedelliler , 2 aydan fazladır hesaplarda.

6.  Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    3.07 de sadece 18 bin lot satış olmuş alış yok
    18.292 lot , bakarsan alıcıya tacirleri görürsün.

7. arkadaşım sallamıyorum ben bu hissenin bedellisine katılmadım bedelli p.t hesabta diye yazan arkadaşlara cevap yazıyorum eger hesepta ise zaten sorun yok alan almış satan satmış neyi satacaklar o zaman haftaya haber niye düştü diye yazıyorlar iftira atmak adettenmi bedelli zaten hesablarda diye yazabilirdin.

8. ''pztsi hesapta'' kimse demiyor. sadece pzrtsi hesapta olan bedelli görünümlü M denenler normal işleme açılıyor. bugün de broker aracılığı ile satılabiliyor. ben de e-brokerimden sadece alım yapabiliyorum.

Sayfa 111/915 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •