Sayfa 111/371 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 2961 madde; 881 - 888 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Tahtanın durum değişti alıs ve satıs yonunde.Sankı tekrar 130 ları deneyecek gıbı.30 dakıka ıcınde oncekı ızlenımlerıme gore bunu yapabılır YTD
    130 dan tekrar donus yaptı.

130 dan tekrar donus yaptı.
    Tekrar 130 u denerse 132 yı gorur.Tahtadakı alıs satıs pozısyonu değişmezse YTD.
    Ama bunu 5 ten sonra yapacak gıbı eger yaparsa YTD

3.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Tekrar 130 u denerse 132 yı gorur.Tahtadakı alıs satıs pozısyonu değişmezse YTD.
    Ama bunu 5 ten sonra yapacak gıbı eger yaparsa YTD
    Kaos için değilmi? Yalnız 132 yide geçmesi gerekir bence.

Ama marjı ayarlarsa o zaman iş değişir tabi. Ama şahsi fikrim yine aynı 132 uzeri yani.. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. Her zaman aynı şey oluyor. En kritik zamanlarda burada veya başka platform larda gerekli veriler verilmiyor. Bu da borsada kimse kimsenin dostu olamayacağını gösteriyor.

Neyse kağıt dediklerimizin hiç birini yapmadı ama en zor olanı yaptı kendisi için; ortada pasif kaldı. Ama en iyisi ilerisi için en zor olandan çıkar. YTD.

5. Tam çogu kişide toparlanma intibahı oluşuyor bir bakıyorsun kapanışa doğru toparlayanlar satışta görünüyor. Ne yani bu kadar küçük marjda trademi
    yapıyor bu akbaba da değil iyice basitleşmis durumdalar yani bu keneler.? Valla anlamıyorum anlayan anlatırsa sevinirim. YTD.

bunları dedigimde 130.00 a 9 kademe vardı
    129 kalkarsa guzel seyler olabnılır YTD
    160bin lot satıs var orada .buyuk ıhtımalle goz boyuyorlar YTD
    180bın lot oldu
    bunları soyledıgımde ıse 129.80 calısıyordu ve 128.50 olacagını soyledım nıtekımde oldu

Şımdı 129 alısta 150bın lot var dıkat etmek lazım asagıya basacaklarYTD
    Ben sabredemedım malları 129 dan gerı koydum.Ama 128.50 calısabılır YTD
    ezelbayraktar ben ancak boyle bılgılerı verebılıyorum. Bazı hısselerde teknık meknık calısmıyor buda onlardan bırı .110 malıyetle aldıgım 250 lot kozalları teknıksız bu yontemle 22.00 a ındırdım

Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Her zaman aynı şey oluyor. En kritik zamanlarda burada veya başka platform larda gerekli veriler verilmiyor. Bu da borsada kimse kimsenin dostu olamayacağını gösteriyor.

Neyse kağıt dediklerimizin hiç birini yapmadı ama en zor olanı yaptı kendisi için; ortada pasif kaldı. Ama en iyisi ilerisi için en zor olandan çıkar. YTD.

Ayrıca ezelbayraktar son yazında sunu demişşin borsada kımse kimsenın dostu olmuyor onemlı bılgıler paylasılmıyor dıye. bu sekılde sıtem etmen bence cok gereksız.Ayrıcada anlamsız.
    Neden gereksız ve anlamsız olayına gelınce duruma gore belkı sen hıssenın cıkmasını ben ıse dusmesını ıstıyorum bu durumda ben dusmesını ıstedıgım ıcın sen benım dostum olmazsın aynı sekıldede dusmesını ıstedıgım ıcın benıde sen dost olarak kabul edemezsın.
    Ayrı amaçlarda bulunmamaktayız o esnada.
    Burda herkez bılır borsa ısı ıle ugrasanlardan valla bence herkez borsada kendını kasap dıgerlerınıde koyun olarak gorur.Borsada dost yoktur para vardır. Paranın oldugu yerde bılırsınız menfaat baslar

8.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Ayrıca ezelbayraktar son yazında sunu demişşin borsada kımse kimsenın dostu olmuyor onemlı bılgıler paylasılmıyor dıye. bu sekılde sıtem etmen bence cok gereksız.Ayrıcada anlamsız.
    Neden gereksız ve anlamsız olayına gelınce duruma gore belkı sen hıssenın cıkmasını ben ıse dusmesını ıstıyorum bu durumda ben dusmesını ıstedıgım ıcın sen benım dostum olmazsın aynı sekıldede dusmesını ıstedıgım ıcın benıde sen dost olarak kabul edemezsın.
    Ayrı amaçlarda bulunmamaktayız o esnada.
    Burda herkez bılır borsa ısı ıle ugrasanlardan valla bence herkez borsada kendını kasap dıgerlerınıde koyun olarak gorur.Borsada dost yoktur para vardır. Paranın oldugu yerde bılırsınız menfaat baslar
    Güzel açıklamışsınız. Doğru söze ne denir.. Hayır Twitter'da gereksiz zamanda bir çok pasta veriliyor en gerekli zamanda millet satışa geçilmesine isyan edince insan merak ediyor ama kimse paylaşmıyor. Yani diyecek birşey yok.. Ama bunları bilsek bile insanız sonuçta..

Bu arada 110 maliyeti 22 TL yemi indirdiniz? Benmi yanlış anladım? Yanılmıyorsam bu yüzde 400 prime tekabül eder yaklaşık. Büyük iş yani..

Sayfa 111/371 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •