Sayfa 111/344 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 2745 madde; 881 - 888 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by Turan131 Yazıyı Oku
    Sevgili Keko, nickin gibi kekosun.buradakiler de senden medet umurak fikir istiyorlar senden.Seni tanimam etmem ancak Turk Telekom'a attigin mail yatirim ve sektor adina birsey bilmedigini gosteriyor.
    hisseyi ve sektörü pek tanımadığım doğrudur.. 12 yıllık borsa hayatımda ilk defa datagate alıyorum...zaman geçtikçe de tanımaya çalışıyorum...gördüğün gibi de türk telekoma bir meail attım ve cevabı paylaştım....ayrıca geçen gün datagate şirketine de yolladım cevabı alırsam onu da paylaşırım...

gördüğüm kadarıyda siz bu şirketi ve sektörü daha iyi tanıyorsunuz...sizin edindiğiniz bilgiler nedir dostum ?? sence hissenin fiyatı neden bu kadar sert düştü ?? umarım ciddi bir neden yoktur ?? senin bu gün ve gelecek için düşüncelerin nelerdir acaba ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hisseyi ve sektörü pek tanımadığım doğrudur.. 12 yıllık borsa hayatımda ilk defa datagate alıyorum...zaman geçtikçe de tanımaya çalışıyorum...gördüğün gibi de türk telekoma bir meail attım ve cevabı paylaştım....ayrıca geçen gün datagate şirketine de yolladım cevabı alırsam onu da paylaşırım...

gördüğüm kadarıyda siz bu şirketi ve sektörü daha iyi tanıyorsunuz...sizin edindiğiniz bilgiler nedir dostum ?? sence hissenin fiyatı neden bu kadar sert düştü ?? umarım ciddi bir neden yoktur ?? senin bu gün ve gelecek için düşüncelerin nelerdir acaba ??
    0.60 tl den 18.00 tl ye yükselirkende şirkete mail attınmı kekocan, bist hisselerinin yüzde 90 ı zirvesinden 3 te 1 e düşmüş durumda bu hisse içinde durum geçerli, özel bir anlam yüklemeye çalışmaya gerek yok, büyük bir balon vardı ve patladı bende patlayanların en önde gidenlerdenim....

3.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    0.60 tl den 18.00 tl ye yükselirkende şirkete mail attınmı kekocan, bist hisselerinin yüzde 90 ı zirvesinden 3 te 1 e düşmüş durumda bu hisse içinde durum geçerli, özel bir anlam yüklemeye çalışmaya gerek yok, büyük bir balon vardı ve patladı bende patlayanların en önde gidenlerdenim....
    dostum bu düşüş her hissede aynı oranda değil...1/3 fiyatının da aşağısında şu anda...bende son bir aydır patladık dostum bu hissede de biraz daha patladık...ama bu hissede umutvarım çünkü endeksin düzelmesinde endeksten daha iyi davranacağına inanıyorum..bir de şu patrona birileri hisselerinin durumunu da hatırlatırsa iyi olacak...patron da ciddi anlamda el atarsa iyi toparlarız...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Yabancılar acımadan satıyor. Türk telekomla olan anlaşmadan dolayı bir sıkıntı mı var acaba sözleşme yenilenmeyecek ve bunu haber almış olabilirler. Bgc (citinin malı olabilir) en büyük satıcı deutche cılız alımlar yapıyor. 4.47 ye yığdı malı 55 bin lot ordan geri döndü.

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by oncetemel Yazıyı Oku
    Yabancılar acımadan satıyor. Türk telekomla olan anlaşmadan dolayı bir sıkıntı mı var acaba sözleşme yenilenmeyecek ve bunu haber almış olabilirler. Bgc (citinin malı olabilir) en büyük satıcı deutche cılız alımlar yapıyor. 4.47 ye yığdı malı 55 bin lot ordan geri döndü.

bu gibi durumlarda panikletmek icin ust kademelere cok mal yigabiliyorlar ky satsin ciksin die oyun olabilir belkide ttkom olayo tam bi muamma valla allah yardim etsin bize

6. Anlaşma 3 yıl geçerli olsa 2015 eylül ekim 2018 e geliyoruz. Erol bilecik tusiad başkanı çokta hükümet yanlısı değil. Türk telekom devlete yakın tekrar sözleşme imzalamak istemiyor olabilirler. Kesinlikle görüşümdür duyum falan değil bu satışın sebebini merak ediyorum sadece dolar yükselmesi mi ? Bgc hedef fiyat olarak 6.70 koyduğu hisseyi neden 4.44 den satmaya devam eder aklım almıyor

7. Hareketlendi. Kademeler 1000 2000 lotla kalkıyor. Deutche ve meril alıcı 7 şer bin lotla bgc satıcı. Sanırım birileri bu kadar düşüş fazla dedi. Elimizde milyon lot var hala dedi.

8. telekom anlaşması bir analist raporunda (iş yatırım veya garanti yatırım olabilir ) 2019 yıllarına kadardır diyordu..artık 2019 yılı başı mı sonu mu bilemiyorum...bu anlaşmayı yenileyebilirler veya iki taraf da memnun ise (ki iki şirkete de attığım meail lerden bunu anlamaya çalıştım ) daha da kapsamı genişletebilirler veya kötü seçenek ise anlaşmanın yenilenmeme ihtimalidir...ama benim içime doğan iki iki şirket de bundan muhakak fayda sağladıkları için bu anlaşmanın kapsamının genişletilmesidir...öyle bir şey olursa hissenin yeni zirveleri 20-30 tl aralıklarında bir yerde oluşabilir...ama tabi önce şu endeks düşüşlerinin bitmesi ve piyasanın tekrardan boğa piyasasına girmesi gerekiyor...

Sayfa 111/344 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •