Onemli Gunler Banner
Sayfa 111/602 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 4809 madde; 881 - 888 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Kafe'den.

Erdoğan: (MİR ödeme sistemi) Alternatifler üzerine İstanbul'da Cuma günü toplantı yapıp nihai kararımızı vereceğiz-Bloomberg HT

Alternatifi neymis ki, bavul ticareti mi?

3.  Alıntı Originally Posted by baykus Yazıyı Oku
    sana itibar puanıda ekledim bu yorumuna.. bence yılın yorumu ! seni ünlü yapacağım...
    elinden dudup, holivıd filmlerine yorumcu yapacağım...
    Kültür dünyanızda açtığım yeni, deva pencerenin kıvancı bana ziyadesiyle yeter azizim.

Buyrun, xBank vadelileri twitter da paylaşılmış,

5. Günaydın ortaklar.

Bugün gün içi değerlendirip artık hisseden çıkma kararı aldım. Bu hırsız çeteden uzak durmak lazım.

Cikilacak yer burasi degil, sakin ol bence. Yakinda mahkemeden olumlu birsey dusebilir. Cikmak isteyen bankalarda bu dususun tepkisini beklemeli mantiksal olarak.

Degisim geliyor. Bu kadar bekleyen 8 ay daha bekleyip ne olacagini niye gormek istemesin. Cete mete 4'de surunurken 8'e gecti iste.

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Buyrun, xBank vadelileri twitter da paylaşılmış,
    Teşekkürler Sayın Berkimcans

1 ağustostan bu yana özellikle kamu hisselerinde HALKB VAKBN TTKOM takasları ilgi çekici.

Sayın Soul Eater. hisse gitmiş 5 ten 15 e 15 te satmamışsın 1/3 portföyünü.Şimdi aldığın karar ne derece doğru sağlıklı olur pek emin değilim.Belki haddime değil ama bunu yazmak istedim. Aldığın karar ne olursa olsun senin için en hayırlı olanın olmasını dilerim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 111/602 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •