Sayfa 1119/1122 İlkİlk ... 11961910191069110911171118111911201121 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 8,945 - 8,952 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

Ddm ve kkm de sorun yasayan oldumu?
    Yani syni dovizinizi alabildinizmi?

Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Ddm ve kkm de sorun yasayan oldumu?
    Yani syni dovizinizi alabildinizmi?
    Kur giriş kurundan yuksekse (TL) kkm ayni miktarda dolar alamaz makas ve vergi var.

3.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Onlar önce 8-10 milyon liraya 2+1 konut satmaktan vazgeçip normal seviyelere çeksinler.

Turizmci batıyoruz deyip 50 milyarı kaptı, sonra ne batması rekor turizm geliri geldi. 1 haftalık tatili 25-30 bine sattılar.

Borsacılar kendi oynadıkları oyunu Ak bank Sandığı bozunca aman batıyoruz deyip yardım isteyince , manipülasyoncuların hisselerini dürüst insanların vergileri ile kapattılar.

Bunların batmasına izin verilmesin de bu kan emici asalakların parasını halk mı ödesin?

Sonra kazık fiyata konut kakalayacaklar, beş para etmez herşey dahil tatilleri servet fiayata satacaklar.

Mevduatçıyı düşünen var mı?

Yıllık KİMSENİN İNANMADIĞI yüzde 80 enflasyona karşı yüzde 16 faiz. Yani sadece bir yılda paranın satın alma gücünün yüzde 75 i eriyor.

Mevduatçıyı KİM KURTATIYOR?

Üstelik muhalefet dahil herkes tarafından yüzde 16 lık faiz için halkın paraları dağıtılıyor şeklinde şuçlanıyor.
    https://twitter.com/AnlikDoviz/statu...eUGx2xWeQ&s=19
    Powell cevap yazmış

4. SPK Kamu Banka Hissesine yönelik fiyat garantili KKM çıkaracakmış...

Haber şaka.

Ancak ben yine de böyle bir hamle bekliyorum nedense...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

5. Gece viopunun kodu nedir? Nerden bakiyorsunu,lz

6. Kimse kusura bakmasın bir kaç kelam edeceğim;
    topiğin başlığı Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları mı? EVET
    peki burada aldığı oranı bankayı vs paylaşan kaldı mı? ÇOK ÇOK NADİR
    Buna egoistlik mi desek ne desek bilemedim lakin %7 USD faizi ile bağladım ancak özel mesaj vs ile sormayın çok oran paylaştım önceleri ancak konumuz; tuğla fiyatları, ızgara ahtapot (sn dudu size değil lafım), işte global dünyada ki yerimiz vs...
    Burası ky cı yı ezdirmemek için oran paylaşılan bir topikti eskiden, tabi önce facebook sonra instagram şimdi de twetter çıktı mertlik bozuldu.
    Cümleten iyi geceler...
    ALDIĞIM HİSSEYİ DÜŞÜRMEYE ÇALIŞANIN DEFTERİNİ DÜRERİM... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Alıntı Originally Posted by alidimitri Yazıyı Oku
    Kimse kusura bakmasın bir kaç kelam edeceğim;
    topiğin başlığı Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları mı? EVET
    peki burada aldığı oranı bankayı vs paylaşan kaldı mı? ÇOK ÇOK NADİR
    Buna egoistlik mi desek ne desek bilemedim lakin %7 USD faizi ile bağladım ancak özel mesaj vs ile sormayın çok oran paylaştım önceleri ancak konumuz; tuğla fiyatları, ızgara ahtapot (sn dudu size değil lafım), işte global dünyada ki yerimiz vs...
    Burası ky cı yı ezdirmemek için oran paylaşılan bir topikti eskiden, tabi önce facebook sonra instagram şimdi de twetter çıktı mertlik bozuldu.
    Cümleten iyi geceler...
    %7 aldim derken.kkm+ opsiyon primi %7 seklindemi yoksa duz mevduat yuzde 7 mi aldiniz.?
    Hangi banka acaba?

Sayfa 1119/1122 İlkİlk ... 11961910191069110911171118111911201121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •