Sayfa 112/503 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 889 - 896 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1. Enflasyona bakıyorum, dolara euroya, altın a bakıyorum.

Biz emekliler, bu haysiyetsiz düzende resmen soyulduk...Alenen...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Credit 10bin lotçuk alım yaptı hadi hayırlısı bakalım devamı gelir inşallah
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3. Tuvalet kagidi kadsr prim yapamadadı.

4.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Enflasyona bakıyorum, dolara euroya, altın a bakıyorum.

Biz emekliler, bu haysiyetsiz düzende resmen soyulduk...Alenen...
    Bu akşam kabine açıklamasında Reis in bu sefer hepten mikildik galiba! Arkadaş ulan bu herif bizi baya baya keriz yerine koydu bu ya! Açıklamada yapmadı. Ama yaptı galiba enflasyon oranında zaten zam yapıyoruz dedi. Ee şimdi sadece yüzde 25 zammı alıcaz biz?!

Onuda vermeseydin bari lan! Yahu asgari ücret jet gibi geçti bizi. Bu nasıl adalet arkadaş?!
    Yahu adam resmen alay ediyor gözümüzün içine baka baka alay ediyor. Resmen bizi ölüme terk etti. TV de bir uzman emeklilik kademe kademe yok edilecek demişti.Ki bu adamda bu işlerin uzmanı bizi böyle böyle bitirecek galiba!

En az yüzde 45 zam bekliyordum bu nedir yüzde 25 zam alıcaz galiba..?
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6.  Alıntı Originally Posted by cemsinan Yazıyı Oku
    Yine de labaratuar hizmetleri kapalı gişe değil mi?
    Her pozitif vaka (çevremdeki) neredeyse negatif oldum mu diye teste giriyor, her seyahat eden ayrı test, günlük test sayıları zaten tavan, pozitif çıkan zenginler her gün yok virüs yoğunluğu azaldı mı, yok araz bıraktı mı, her gün ayrı testleri bitmek bilmiyor, sonrasında araz kaldı mı testleri vesaireleri
    Labaratuarlar anormal bir iş yükü ile çalışıyor şimdilik. Bu hissenin sahiplerini şu sıralar ilgilendiren kısım da bu sektörün iş yükü değil mi?

Açıkçası danışıyorum. Çok da bilgili değilim. Sepet mantığı ile biraz portföyümde tutuyorum da, şimdilik satmak için tek sebebim sektörün değil de ülkemin durumu olabilir sanki. Bilmem ne dersiniz
    Çok sayıda test yapıldığı doğru.
    Bu şirketin test kiti ürettiği ve sattığı da doğru.
    Bunlar bilançoya yansıyor. Evet, ama yetmiyor.
    Olumsuz havayı kırmak için daha iyisi olması lazım, ama olmuyor.
    Hisseye güven azaldı; hem de uzunca bir süredir.
    Bir kere tavan yapsa, o gün satmayan, ertesi güne tavandan satış yazıyor.
    Tutarsa tutuyor, sonra paldır küldür düşüyor.
    İkinci gün, hatta birinci gün bile, tavandan alanlar zarar ediyor.
    Böylece kalıcı bir yükseliş olmuyor.
    Almak isteyenler, nasıl olsa düşeceğini görüyor ve düşmesini bekliyor.
    Yukarıdan alan olmayınca da fiyat gevşiyor.
    Böyle bir döngüye girdik maalesef.
    Olumlu olan tek şey, beklentilerin devam ediyor olması.
    Tutarsınız, satarsınız, eklersiniz, sizin bileceğini iş.
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

7. Dün gördüm ki , bu yatırım değil zulümden ibaret.

Fakat birşey daha dikkatimi çekti dün.

Artık iş yatırım durumundan çıkmış , insanlar sayın patron ve avare ekibine akla ziyan beddualar , küfürler etmeye başlamış .

Helekı aile denen kutsal kavrama edilen bedduanın 4/1 ine maruz kalacağıma şu hayatta , inanın hiç param olmadan yaşamayı eylerim ..

8. burada yazdığım bir yazı için ceza vermişler 1yıl vermezlerse...elinde kesin ve somut bir bilgi olmadan bu hisseye güzellemeler yapan fiyat hedefi veren ve bizleri aldatmaya yönelik yorum ve paylaşım yapan her kim olursa bilsinki okkalı bir küfür yiyecek benden demedi demeyin...bu hisse paçavradır tuvalet kağıdıdır sahibide tesçilli dolandırıcıdır almayın kardeşim almayın ben yandım siz yanmayın.Yatırım tavsiyesidir.Ayrıca Memur ve memur emeklilerini sevmeyen ve işçi -bağkur emeklilerini yok sayan hükümet artık şahsım için yok hükmündedir.

Sayfa 112/503 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •