Sayfa 112/485 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 3879 madde; 889 - 896 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

1.  Alıntı Originally Posted by para Yazıyı Oku
    demek ki bu tip hisseler de ben sattım deyip insanları satışa sürüklemek hata imiş tabii sizde ekmek yiyemediniz telaşa düşenlerin hissesi gitti size de aşağıdan alma fırsatı vermedi.şimdi kime teşekkür etmek lazım.
    aynen doğru söylüyorsun 16,85 i gördü

2. adam 16.40 lardan satmiş kagit 15 in altina dusmüs ve dun satanlarin hepsine alim firsati vermis daha ne olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by kdrhsmkb Yazıyı Oku
    Bu kadar sığ bir tahtada, mallanmak isteyen en fazla 40 bin 50 bin mallanabiliyor. Silkele silkele silkele olabildiğince mallan, ama nihayet tavan. Böyle bir haberle sert yükselecektir. Gerel'deydim en son. Tesla ile proje haberine %60 tan fazla yükseldi. Ki ne biçim bir derinlik her kademe yüz binlerce lot.

Burada kademeler bomboş. Banvit misal satış haberi sonrasında uzun süre 10 a katladı. Ama link borsadaki en sığ tahtalardan birisi. Ha bire açığa satışla korkutma amacı olacaktır fakat tutamazlar. Çok sert 3 gün tavanı var bence. Tabi uzun solukta satış ile birlikte biraz daha yükselir.

Fakat çok sığ bir tahta olduğundan bu satış haberiyle 3 5 gün içinde olabildiğince fiyatlayacaktır. Sonrasında asıl satış ile beklenti alınıp gerçek satılır. Yine yükselerek satış olur ama şimdi olabildiğince fiyatlar bence.

ytd
    üstad dün şiir gibi yazdıydın vallahi çok etkilendim. tam öyle oladı ama tabi her zaman bilinmiyor. bugün için ne düşünüyorsun ?

Güldürmeyin kaç kişi aldı acaba o panikle satanlar gap dolacak diye 13.75 i beklemiştir karşınızdaki bu işi 25 senedir yapıyor.

5. kapta:
    - spak, çeyrek yol 15 derece aşağı. Aşağıda GAP var bir t-shirt alıp çıkıcam.

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

http://www.hisse.net/topluluk/showth...55#post1399055

haftalık hisse yarışmamıza 3 hisse seçin bir hafta yarışalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. okadar gitmesine rağmen buraların hala sessiz olması linkte ençok hoşuma giden yanyüzde 10-20 giden hisselerin sayfaları 1000 ni geçip sıfırlanırken,biz hala 112 sayfadayız sene başından beri.

Sayfa 112/485 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •