Sayfa 112/948 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 889 - 896 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1. Bence de pazartesi ucacak gibi duruyor..y.t.d.

2. Tahminleri alalim pazartesi acilis fiyati ne olur ?

3. Ne oldu 1 günde uçtu bu kağıt

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kemosabe Yazıyı Oku
    Bilgefinans rumuzuyla bir twittet fenomeni Silvırı 1.65'den takibe aldığını bildirdi, kapanışa yakın... İyi takipçisi var ve neyi yazsa kısa vadede yüzde 10-15 yapıyor... Ki bu henüz yapmadı, şaşırdım mı? Hayır! Ama kulakları dikmek lazım... Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bilgefinans i biliyorum aynen dediğiniz gibi oluyor. Önceleri daha etkiliydi son zamanlarda biraz etkisi azaldı. Ancak bugünkü silver paylaşımını göremedim. Bundan birkac ay once de silveri yazmıştı.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Evet biraz etkisi azaldi ama hala yuzdeb5 kaldirabiliyor

6. Bence aslinda etkisi azalmiyor Sayin 44sahap, olgunun buyuklerde farkinda oldugundan artik, mal yedirme amacli kullanildigi ornekler one cikiyor, son gunlerde... Merko bunun en carpici ornegi... Yuksek acarak ya da gap yaratarak mali gecirme amacli kullaniliyor, bir nevi tahta sahipleri bu bilgi ve ilgiyi kotu amaclarina alet ediyor . Benim dikkat cekmek istedigim husus ise daha baska aslinda: Demek ki twitter fenomenin ilgisini cekecek duzeyde birseyler oluyor alttan alttan, bu gorece sakin ve uyuz hareketsiz gunlerinde...Ve daha da onemlisi kisa vadeli mal yedirmek icin de kullanilmiyor. Yani yuzde 10 15lik tek gecelik iliski degil tahta yapicinin hedefi, bilemedigimiz daha baska seyler... Eger pazartesi ya da sali kisa vadeli operasyon icin kullanilmayacaksa orta vadeli (yazdan sonra belki) buyuk hedefler olduguna, operasyon gerceklesirse de bir miktar mal kaptirilacagindan hesaplarin ertelenecegine ve bir sure daha tek gecelik iliskiyle yetinilecegine dair hislerim guclenecek... Bildigimden degil, anlamaya calistigimdan... Guclu beklentim ise, 1.62-1.74 bandinin al satla degerlendirilmesinin, yaz mevsiminin seker tadinda gecirilmesine katki saglayacagi yonunde...Tekrar ediyorum, bildigimden degil, anlamaya gayret ettigimden... Bol kazanclar, selamlar, saygilar... Yatirim tavsiyesi degildir.

7. Sn. Kemosabe,

Yazdıklarınız çok mantıklı aynı şeyleri düşünüyorum. Ama aslında bizi buna düşünmeye iten olgu ne? Salı günkü anlamsız düşüşün Cuma günü anlamsız yükselişle mi tamamlanması. Yani hafta başı değeri 1 lira olan şey hafta sonu 1 lira olunca hangi kıymete biniyor ki. Daha kısası, sadece buraya bakmayın diğer forumları vs. okuyun birileri pompa yapıyor. He tahta sahibiyle alakası yok bence. Daha evvel oralarda veya buralarda yazısı olmayan kişiler yazı yazıp kıpırdanması yönünde kıvılcım çakmaya çalışıyorsa elinde kalan malı vermek içindir. He toplasan belki 100 bin tl veya lot de ki max. Yani çok dikkate alınacak bişey değil. Yok metro alıyormuş, yok twitterde yazılmış (ki ortada yazı bile yok bende baktım) vs. Bi ara twitterde yazıldı çizildi. Çok önemi yok, tahta yönünü çizecek bir tarafa. Buraya bilinçsizce gelen kişilere şu örneği vermek lazım. 2012 de 2.10 zirvesine ulaştıktan sonra taaa 5 sene sonra aynı yeri gördü. Hemde şöyle düşünün; 5 senede 360 adet 5 er günlük dilimler mevcut, bu kağıt 5 günde %75 gitti. Hadi sen o 360 adet 5 günlük dilimin hangisinde bu hareketin olacağını bil de alnını öpeyim. Hem de 360. 5 lik dilimde oldu hareket. Düşüşlerde aynı 4 günde yarıya indi fiyatı hem kimse satamadı 1 lot bile. Demem o ki; şirket iyi niyetle birşeyler yapar,eski imajını düzeltirse önü çok açık, herşey patronda bitiyor. YTD

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sağlam duruyor...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 112/948 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •