Onemli Gunler Banner
Sayfa 112/360 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2879 madde; 889 - 896 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    Yeşil enerji üreticileri (satıcılar) ile enerji sertifikasına ihtiyacı olan tüketicileri (alıcılar) buluşturan, yeşil enerji ve karbon sertifika ticareti yapılabilecek bir platform kuracak. İlk açıkladıklarında Türkiye'de tekti fakat şu anda borsada olmayan başka şirketler bu işe girişmiş midir bilmiyorum.
    Teşekkürler...

2. Teşekkürler White Knight ✍️

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    Herkese gunaydin, Para sayma makinalarinizi yaglayin, Dun cikamadigimiz tavana bu gun cikacaz
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Herkese gunaydin, Para sayma makinalarinizi yaglayin, Dun cikamadigimiz tavana bu gun cikacaz
    Elinde fazla makinası olan varsa ben bugünlük emanet alayım o zaman sn.ortak

5. Keko ağamda fazla vardır belki bizim ihtiyacı o giderir )

6. Sn. Ümit Cinali katıldığı programda biraz detaylandırmıştı konuyu.

"GreenX diye yeni bir girişimimizden bahsetmiştik. O da artık olgunlaşmaya başladı. Onun da beta testlerini umuyoruz Ekim'de yapıp Kasım'da lansmanını yapacağız. Yeşil Enerji sertifikalarının alınıp satılabileceği bir ticaret platformu olacak. Türkiye'nin ilki olacak. Birçok sertifikayı üzerimizden geçirecek. Blockchain teknolojisi ile sözleşmeleri teyit ettiriyoruz dijital cüzdanlarla paranın alınıp verilmesini sağlıyoruz güzel teknolojiler kullanıyoruz. Bu yalnızca Türkiye için bir ilk değil dünya çapında da bunu yapan çok az şirket var. Büyüyen bir pazar senede %27 büyüyen ve 2030'da 111 milyar dolar olması beklenen bir pazarda bir oyuncu olmak için adımımızı atıyoruz."

https://youtu.be/-20eLy0-eg4?si=oKEK_2s8hCDvwWYe&t=959

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    hisse 60 ta baya bir direnc var , kim 60 sa baraj kurdu ?
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

8.  Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    Sn. Ümit Cinali katıldığı programda biraz detaylandırmıştı konuyu.

"GreenX diye yeni bir girişimimizden bahsetmiştik. O da artık olgunlaşmaya başladı. Onun da beta testlerini umuyoruz Ekim'de yapıp Kasım'da lansmanını yapacağız. Yeşil Enerji sertifikalarının alınıp satılabileceği bir ticaret platformu olacak. Türkiye'nin ilki olacak. Birçok sertifikayı üzerimizden geçirecek. Blockchain teknolojisi ile sözleşmeleri teyit ettiriyoruz dijital cüzdanlarla paranın alınıp verilmesini sağlıyoruz güzel teknolojiler kullanıyoruz. Bu yalnızca Türkiye için bir ilk değil dünya çapında da bunu yapan çok az şirket var. Büyüyen bir pazar senede %27 büyüyen ve 2030'da 111 milyar dolar olması beklenen bir pazarda bir oyuncu olmak için adımımızı atıyoruz."

https://youtu.be/-20eLy0-eg4?si=oKEK_2s8hCDvwWYe&t=959
    çok güzel açıklamışlar..türkiyede bir ilk..dünyada da bu işi yapan çok az şirketten biri oluyoruz...bu işi yapan şirketlerin piyasa değerini çok merak ediyorum...artık kaç milyar dolar olabilir ?? bilemiyorum..biz garibanlar burada 1 milyar dolar bize yeterdir diyoruz...(270 tl ) ....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 112/360 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •