Sayfa 112/341 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 889 - 896 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by karakoc2841 Yazıyı Oku
    Kardes aciliyorda gozalti pazarina almislar umarim kotu etkilemez satis yemez

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Böyle bir imkan varmı taban taban gidiyo gözaltına düşen hisse bu patron hisse alirmi ki sahip çıkarmı

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.

2. Adamların dışarda kağıdı kalmadı. Hepsi gözaltında :)

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Simdi ne olacak cok dusermi

4. Y.i.p. te al sat nasil oluyor bilen varmi ben araci kurum kullanmiyoru. Direk cep uygulama uzerinden islem yapiyorum bilen varsa yardimci olsun lutfen

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bence bist yönetiminde bu çevikler 'den kuyruk acısı olan bir kaç art niyetli kişi var. Fırsat bulunca hemen cezayı kesiyor.

Alyag 'dan daha kötü durumda olan birçok şirkete bu muamele yapılmadı. Bu çifte standart dır.

Adamlar tamamen başta belirttikleri plan üzerine devam ediyorlar. Gelen parayı yurtdışına kaçırana bu muamele yapılmıyor.

Gelen para ile banka borçları kapatıldı. Işçi tazminatları ödendi. Geride mağdur alacaklı yok. Yeni tesis içinde son aşamada olduğunu söylüyor. Birkaç gün beklersin yeni tesis almazsa duruma bakarsın. Koca tesis eline para geçtiği gün alınır mı tabiki bunun bir süreci olur.

Ecilc bile ilaç fabrikasını satınca hemen birşey aylarca kasada nakit ile durdu onu da alsalardı ya yakın izleme pazarına. Yok biraz sıkardı:)

Inş çevikler kuyruğu dik tutup salı günü hisselerine sahip çıkarlar. Yoksa yakın izleme pazarına geçti diye hisse çok düşerse o birkaç art niyetli bist yöneticisine bizde beter olsunlar diye beddua edicem.
    Ytd

6. Alyag ı yak. İz. Pazarına alanlara rheagı hangi işletmeleri hangi fabrikaları hangi çalışanları için borsada tutuyorsun diye sormak lazım. Çalışanı üç kişi sadece Netaş satışından gelen para var kasada

7. Butun borclarını odedi yeni fabrika acacak neden alındı goz altı pazarına insanın sansı hicmi gulmez

8. sirketin sahipleri mubarek seytanlardır adamlar bu işin piridir yazları eslerini teseturlu hotele bırakıyorlar kendileride yatlarda kayif çatıyorlar insallah allahından bulurlar

sunuda soyleyim elimde bir lot dahi alyağ yoktur

Sayfa 112/341 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •