Sayfa 112/317 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2532 madde; 889 - 896 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Dün O kapı attı ondan yoksa piyasadaki psikoloji öyle değildi. O kap atılmasaydı yine yatırımcı uyutulmaya devam edilecekti.Cumadan bu yana topiğin hali ortada. Yarın bunda da gerçek ilan edilir olur biter. En sevdiğim yatırımcı tipi kripto mantığıyla hareket edenler.

Sayın İsoleyte çuvalla elde edilen paradan 2 deste ellilikte devlete verse ne olur.1,5 2 yıldır topicleri okuyun bu masallara kanıp elinde bulunan banka hisselerini satanlara ne olmuş grafiklerinden bir bakın.

Maalesef yatırımcıları sanayii tarafı ballandırılarak hele bazılarında çok pis uyuttular.

Ha bu hissedeki abimiz hele narkoz veriyor adeta.

1,5-2 yıl önce ISCTR de bazı diyaloglar geçti 5 liradan ISCTR taşıyoruz diye yemediğimiz laf kalmadı hatta bazılarını burada anlatsam şu gün gelinen noktada gülmekten karnınıza ağrılar girer. Bu işler böyle.

https://www.youtube.com/watch?v=AjaGVQucxhI

21 Ağustos sabahıydı sanırım 12:30 dan sonra özellikle 4-5 dakika dinleyin.

Sonra neler oldu bir de onu irdeleyin.
    Haklısınız banka sanayi kıyası konusunda ama bu regülasyonlar olmasaydı bankalar ne durumda olurdu? Ben 2017 öncesine hakim değilim ama bankalar hakimmiş endekse. Tam ivmeyi yakalıyor hop bir düzenleme geliyor.

2. Ismen in dogrudan ve dolayli sahibi oldugu ve yatirim yaptığı sirketler

Maxis investments ltd (londra merkezli yatirim sirketi) %100

Maxis girisim sermayesi portfoy yonetim sirketi %100

Efes varlık yonetim a.s % 85.14

Elidaş a.ş

İş portfoy yonetim a.s %70

Is girisim sermayesi %29

Is yatirim ortakligi %28.93

Is gsy uzerinden dolayli yatirimlari

Tatilbudur.com
    Radore veri hizmetleri
    Mikla
    Sportive
    Ortopro
    Nevotek

Maxis girisim sermayesi portfoy yonetim uzerinden yatirim yapilan sirketler

Adnan polat enerji yatirimlari %50
    Dsm grup a.s ( trendyol)
    Argedu egitim ve bilisim hizmetleri
    Eba garaj a.s
    Farfaming akilli tarim sistemleri
    Gds egitim danismanlik
    Hab group danismanlik
    Iyi isler iletisim danismanlik
    Kidokit cocuk gelisimi
    Logd yesil surdurulebilir lojistik cozumleri a.s
    Smart egitim cozumleri a.s
    Teacherx bilgi teknolojileri a.s
    Toyi oyun ve tasarim a.s
    Tungasoft yazilim egitim danismanlik a.s
    Unomoi giyim aksamlari
    Wastespresso
    Whole surplus inc
    Yesilpanda yazılım danismanlik
    Teleporter
    Ayasis mentalup
    Co-one ou
    Denebunu a.s
    Figo ticaret bilisim
    Kolayyazilim a.s
    Mindsite teknoloji danismanlik
    Mutlubiev
    Onlayer bilisim hizmetleri

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yukarida ismenin yatirim yaptigi sirketleri yazdim ozellikle teknoloji ve yazilim alaninda cok fazla yatirim yapilmis oldugunu goreceksiniz

Bu sirket daha ne yapmali yatirimcinin gormesi icin

Herkes yeni hikayeler ariyor burada gizliden gizliye buyuk bir hikaye sakli

Belirtilen sirketlerden bir veya bir kaci halka arz edilirse yada yazilim sirketlerinden biri peak games gibi satilirsa neler olabilir ?

Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Bu çeyrek'te her zaman eklenmeyen bir gelir vardı. Dolayısıyla her zaman gelmeyecek. Bu çeyrek organik 3 mr beklendim. İsmen'in tarihi fk sı 9.54. ortalama 6.5 fk. 12 *6.5 den 60 70 mr eder. Enerji yatırımı katkısıyla 80mr değer edebilir. Oda işte 50 60tl ler civarında.

Yüksek fk için geleceğe yönelik şirlet beklentisi, yeni arsa fabrika yatırımı, yurt dışına açılış vs haberlerle süslenmesi gerek. Biz bilançoda görüyoruz süpriz karları. Piyasa bilmiyor daha nasıl fiyatlasın ��

4.  Alıntı Originally Posted by moriarty Yazıyı Oku
    Yukarida ismenin yatirim yaptigi sirketleri yazdim ozellikle teknoloji ve yazilim alaninda cok fazla yatirim yapilmis oldugunu goreceksiniz

Bu sirket daha ne yapmali yatirimcinin gormesi icin

Herkes yeni hikayeler ariyor burada gizliden gizliye buyuk bir hikaye sakli

Belirtilen sirketlerden bir veya bir kaci halka arz edilirse yada yazilim sirketlerinden biri peak games gibi satilirsa neler olabilir ?

Exit değeri kasaya nakit olur.Piyasa önden fiyatlamamaya and icmistir ismen de, şu rekorda dahi çift haneli fk görmez,bazı sektörlerin huyu bu önden giden aracı kurumlar da beklendik patlamayı yapamadı osmen dışında, oyyat ve Info tarihsel fk larina göre çok aşağılarda. İşctr nin holdinglesme ve iştiraklerin yeniden değerleme süreci de uzun artık ordaki pozitif ayrismadan uzaklaşıp güncel deger sağlayan hacim ve faizlere odaklanmak lazım,tahtacı o havayı mal yedirerek söndürdü.

5. filama yapar mı acaba bekleyip görelim . y t d

6. 2-2.5 fk daki bankalara pahalı uzak durun diyen adamın mutlaka short pozisyonu vardır..

7.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    2-2.5 fk daki bankalara pahalı uzak durun diyen adamın mutlaka short pozisyonu vardır..
    Pahalı mı diyor regülasyonlar yüzünden momentumu bozuluyor mu diyor bu short pozisyonlu?

8. Açılış itibariyle BIST 30 ful pozitif,BIST 100 de de 5 hisse hariç pozitif, tebrikler ismen kanser formasyonuna başladın

Sayfa 112/317 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •