Sayfa 112/1000 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 7995 madde; 889 - 896 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI II ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Kendimiz alıp satmayalım diye fon alıyoruz üstadım Kendimizin alıp satması demek emek, zaman ve yoğun piyasa takibi gerektiriyor
    Biliyorum ama bakın YHT alanlar bugün bu piyasaya göre az gelmiş demekki iyi trade yapılmamış.

2.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Biliyorum ama bakın YHT alanlar bugün bu piyasaya göre az gelmiş demekki iyi trade yapılmamış.
    Olur böyle şeyler kimsenin piyasayı yeneceğinin garantisi yok üstadım

3. Bu arada TIV MK 52.61

4. TIV geçen indirimı tam ( neredeyse hic) yakalayamamisti, bu sefer iyi yakalamış gerçekten. Teşekkürler.

5. GPG kötü performans gösterdi diyoruzda,

Benim portföyde GMA ve GL1 de var son 1 aylık performansları ekside,

Yani kötünün kötüsüde var

Haftaya çarşambaya kadar düzelttiler düzelttiler düzeltmediler , biletlerini keserim.

6.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    GPG kötü performans gösterdi diyoruzda,

Benim portföyde GMA ve GL1 de var son 1 aylık performansları ekside,

Yani kötünün kötüsüde var

Haftaya çarşambaya kadar düzelttiler düzelttiler düzeltmediler , biletlerini keserim.
    GMA hiç yüzümü güldürmedi benim GL1'de yarın %1.4 getirecek gibi tahminim. Fakat 56'dan alanların hala yüzlerinin gülmesi için zaman var.

7. gpg bende aldım geçen perşembeden beri var. ppf ler çok kötü.bugün bende ppf lerin çoğunu satıp garanti borçl. araçlari aldim 0.0772 günlük.getirmis gayet iyi tavsiye edenlere yazanlara teşekkürler. ppf nin 2 katindan fazla getirisi olmuş.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    GMA hiç yüzümü güldürmedi benim GL1'de yarın %1.4 getirecek gibi tahminim. Fakat 56'dan alanların hala yüzlerinin gülmesi için zaman var.
    Bu ay yüz güldüren yabancı fonlar yay, ıpj oldu ama şuan çok yükseldi giriş için geç kaldık biraz.

Sayfa 112/1000 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •