Sayfa 112/1000 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Olayi yazmayim ama sufre vereyim ninjalar gibi.. siz anlayin..
    Binalinin oglunun teknesi
    Ozge ulusoy..berat albayrak..
    Esra albayrak..
    Esraya dayak..
    Sonra esranin abisi berata tak tuk..
    Ortalik karisik
    Oooooooooooof

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Esra albayrak..
    Esraya dayak..
    Ortalik karisik
    Wuu aile içi kargaşa

3.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Önerdiği sepette iki çeşit ürün var zaten. Sabit getiri varlıklar ve hisse senedi. Sabit getirili varlıkları ikiye bölmüş döviz bazlı TL bazlı olmak üzere. Hakim olunamayacak bir sepet değil bence. Stanley amcanın dediklerinden anladığım geçmişe değil geleceğe bakarak karar verin diyor sanki yatırım kararınızı alırken. Birkaç kez tekrardan sonra anlarım tam olarak ne demek istiyor. Bence kimlerin ne dediğinden önce yatırım kararını verecek kişinin kendini tanıması ve kendi kurallarını oluşturup ona göre yatırım yapması en makulu
    iyi dinlememişsiniz... orada bir spekülasyon mantığını anlatıyor... ilk girişte , murat'ın saydığı ikinci kuralı yani çeşitlendirmeyi , okullarda öğretilen yumurtaları ayrı sepete koyma olayını uygulamadığını söylüyor... önerdiği bir sepet falan yok ki ... iki çeşit ürün nereden çıktı ? ingilizceye tam hakim misiniz ? bir portföy yöneticisinin iki üç farklı varlıkta en fazla yatırımı olur diyor ... odaklanma anlamında .... hisse ve sabit getiri gibi bir önerisi yok.... ingilizce konuşulanları hatasız anlıyor musunuz ? bir kaç kez dinleyin dememmin sebebi , yabancı dili bizim dile çevirin anlamında değil... her dinleyişte farklı nüanslar yakalanır o anlamda... ingilizce bilginiz ne düzeyde ?
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    iyi dinlememişsiniz... orada bir spekülasyon mantığını anlatıyor... ilk girişte , murat'ın saydığı ikinci kuralı yani çeşitlendirmeyi , okullarda öğretilen yumurtaları ayrı sepete koyma olayını uygulamadığını söylüyor... önerdiği bir sepet falan yok ki ... iki çeşit ürün nereden çıktı ? ingilizceye tam hakim misiniz ? bir portföy yöneticisinin iki üç farklı varlıkta en fazla yatırımı olur diyor ... odaklanma anlamında .... hisse ve sabit getiri gibi bir önerisi yok.... ingilizce konuşulanları hatasız anlıyor musunuz ? bir kaç kez dinleyin dememmin sebebi , yabancı dili bizim dile çevirin anlamında değil... her dinleyişte farklı nüanslar yakalanır o anlamda... ingilizce bilginiz ne düzeyde ?
    Hamza abi selam

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Edremit / Körfez
    Gönderi
    3,210
    Esra albayrak..
    Esraya dayak..
    Ortalik karisik
    Vay vay neler neler olmuş okudum öğrendim
    Haram diye kadın ile tokalaşmayanlar...

Alıntı Originally Posted by aydinc Yazıyı Oku
    Vay vay neler neler olmuş okudum öğrendim
    Haram diye kadın ile tokalaşmayanlar...
    Nerden okuyorsunuz ben bulamadim link atarmisiniz ozelden.

Spor tamammi bugunde

7.  Alıntı Originally Posted by HAMZA SÜTBIYIK Yazıyı Oku
    Önerilen sepetle kastetiğim murat'ın söyledikleriydi Stanley'in söylediklerini kavrama noktasında biraz sıkıntı var

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Nerden okuyorsunuz ben bulamadim link atarmisiniz ozelden.

Spor tamammi bugunde
    Tweeter ozge ulusoy yaz cikar

Sayfa 112/1000 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •