Sayfa 112/337 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2694 madde; 889 - 896 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    Senden ricam 6.ve 7 . sayfada 12 aylık bılançoyu detaylı anlatmaya çalıştım bakın lutfen çok gelişme var çünkü vakıt bulursanız diğer sayfalarada bakın derım.
    playmaker bakabildiniz mi ,araştırdıysanız fikirlerinizi iletirmisiniz görmediğim iyi yada kötü birşey vardır belki

2. İsmail bey müsait olduğun dönemlerde ara ara kademeleri atarsanız çok sevinirim bugün hareketli olur diye düşünüyorum

3.  Alıntı Originally Posted by mertay Yazıyı Oku
    İsmail bey müsait olduğun dönemlerde ara ara kademeleri atarsanız çok sevinirim bugün hareketli olur diye düşünüyorum
    Atarim tabi ara ara

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Eyvallah İsmail bey sayende sabiri öğrendik bide bara kazanmayı öğreneceğiz

5. Bedelsiz gelme ihtimali ve tarihi ile ilgili düşünce nedir İsmail bey 7liraya geldi geldi düştü bu sefer daha sağlam bir hareket var gibi

6.  Alıntı Originally Posted by mertay Yazıyı Oku
    Bedelsiz gelme ihtimali ve tarihi ile ilgili düşünce nedir İsmail bey 7 liraya geldi geldi düştü bu sefer daha sağlam bir hareket var gibi
    Bedelsizi ben yıne bundan 5 sene once yaptıkları gıbı nisanda kap açıklarlar dedim gelmedi haber,şirket içi boş bir şirket değil arkadaşlar oyüzden tekrar yakın zamandakı zırvemiz olan 7 tl atak yapma peşinde

bedelsiz haberi geldiğinde ve talepte gelecek hisseye yatırmlara ve bilançoya bakan güzel şeyler görecek çünkü

7. Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Allâh razı olsun İsmail bey sayende ve bilgilerinle bizleride taşıyosun hissede inşaallah çift haneleri görürüz.

Sayfa 112/337 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •