Sayfa 112/312 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 889 - 896 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. Bu şirketin sermaye kaybı borçları nedeniyle değil faaliyetinden yapnış olduğu zarar nedeniyle oluşuyor.Aslında bu faaliyet zararına ben inanmıyorum,çok net şişirilmiş Pazarlama Giderleri bilinçli şekilde şirket zarar ettiriliyor,onlar da biliyor ki şirket kar etse 4.8Milyon sermayeli halka açık şirketin hisselerini başka türlü toplayamazlardı.Düşünün 800milyon satışlara karşılık yüzde5 kazansa 40Milyon kar yapar,ödemiş olduğu faiz sadece 4 milyon civarı.Kan emiciler yıllardır piyasada nerdeyse TEKEL durumundasınız.YTD

2. son of a witch !

3. üç aylık takas atıcak arkadaşlar atsın .takaslara bakalım.

4. Hedefin 33 di mi lan ******,sonra oradan 38 e kadar tepki.Pislik herif bilançoyu bekliyon di mi iyice gebertmek için.YTD

5. Şubatta satış haberi gelecek diye 50 den alanları döküyorlar

Hani lan şubat bitti haber gelmedi diyenler satışta

6. Arkadaşlar hergün yavaş yavaş düşürüyor ama daha sifonu çekmedi,bence ya bilançoyu bekliyor ya da endekste satışı.Muhtemelen 33e kadar salar.Almayanlar 33 ve altını beklesin.Daha önce alanların zaten eli satışa gitmiyor,kara kara düşünüyor.Sığ kağıt istese dakkada çıkarır ama zulüm ediyor.YTD

7. Hisseyi toplayamıyordu....yukarı sürdü....her zaman hisse satan...osmanlı çocuğu ilaççcı bülent...ne hikmetse hisse satmadı....hisse gitdi fizana 60 tl'lere....

Şimdi aşşağı sürüyor....osmanlı çocuğu bülent...benim gibi uzun vadeli yatırımcıların hissesini almak için....ben ve benim gibiler satmayınca kafayı yedi....

Osmanlı çocuğu zaar bülent....

Satışa hissede koyamıyor....40 Tl'ye kadar 7 bin lot bile yok...

Amacı korku salmak...memleketin borsanın sahibi olmayınca böyle...

Böyle osmanlı çocuklarına....bülent gibi...benim ilacım mısırı soyulmuş mısır koçanı....

Her şey çok yakın bekliyoz bülent....

Seni o kadar seviyomki...kucağa alcak yaşta değilsin...

Yoksa seni kucakta sevecem...Osmanlı çocuğu bülent...!!!!!

8. Burayı hergün okuyor...okutturuyorsun.....

Şimdi ben soruyorum sana...zaar bülent....hisse 20 tl'yi geçince hisse satıyordun.....hisse gitdi...60 tl'lere...!!!!!...

Niye hisse satmadın....mdfvhuedhf<vdıe<gzgjrgrll.....evladı.. .!!!!!!!

Şimdi hisse aşşağı süzülüyor.....zaman kalmadı...haydi bülent....!!!!!!!!

Bak hissen 30 tl'ler gidiyor bülent...

Ne yapacaz biz senle bülent...

Hesabım yanlışsa düzelt...benim hesabıma göre kümülatif hesap...!!!!!

Hissenin ortlama maliyeti dolar bazında ...50 tl'ye yakın....

Sana....dolar bazında 1 lot hisse kaç tl bülent...30'mu...40'mı...50'mi...!!!!!??????.....

Sayfa 112/312 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •