Onemli Gunler Banner
Sayfa 112/1005 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 889 - 896 arası.

Konu: Viop LII

1.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    banklarda yarın çok sert hareket falan mı olacak acaba ?
    ne bileyim top yekün tavan gibi birşey
    Bugün hacimli aldılar. Yarın da devam etmesi lazım hareketin . Ama endekste yoruldu bence. O yüzden temkinli olma vakti...Pozda olanın ekran başından kalkmaması gereken zamanlar.

Top yekün tavan olması için bir sebep yok...
    Mehmet Şimşek ve MB başkanı yarın Sudileri ziyaret edecek. Belli tahtalarda oyun oynar pala..

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Yarın çok bakamayacam gece yarısı Ankara ya bir ziyaretim var.. şöyle 3-4 gün dosları da görecem......daha doğrusu hızlı kilo kaybı oldu bende hastaneye de gidecem....inşaallah ciddi bir şey çıkmaz....büyük ihtimal stres ve heyana bağlı diye tahmin ediyorum....Rabbim daha güzel günler göstersin....
    Kardeş sende sağlıkçısin biliyorsundur. Ama benim kafama takıldı. Kaç kg kaybettin kaç ay da. Bunları yazsan bana. Bir de tümor markerleri baktın mı.

3. Resesyon diye diye dipten kaldırdılar..Şimdi enflasyon aşağı revize ediliyor...
    Yarın 15:30 ABD enflasyon verisi açıklanacak. Önemlidir.

https://twitter.com/NickTimiraos/sta...A7G5rf7fg&s=19

4. Alım işlemi, satım işlemi farklı dinamiklerde oluyor.

Bir haber piyasaya yayılmadan biz alalım diye birileri almış olabilir, haber piyasada yeterli etki yaratmayabilir ya da o kadar para yoktur geri satmak zor olabilir.

Bence şu sıralar eurobondları yabancılar alıyor. Belki not artırımı vs fiyatlanıyor.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. ABD ADR'lerde ilk defa yoğun bir fiyat güncellemesi olmuş.

KOZAY (KOZAL) ADR katsayısı hatalı olabilir.

6. Hisse vadeliler APS değişimi

7. CDS ler düştü deniyordu

Alıntı Originally Posted by ugusek Yazıyı Oku
    Size ve Sn. Ariston’a teşekkür ederim. Gece muhabbeti üzerine biraz düşündüm. İlginizi çekerse diye bilginize … Sağlıkla ….

https://twitter.com/ugusek1/status/1...EY6ydxxsk8_Eyg
    yine katkı olarak bazı insanlar müziği resim olarak gördüğünü biliyormusun ? veya belli sayıları renk olarak gördüğünü ? :--)

yani bir müzik çaldığında ne çalarsa çalsın belli başlı renkler ve resimler objeler gördüğünü düşün. evet bizzat gördüğünü..

hayalen değil. gerçekten görmek.

ve mesela 2 sayısı bazı insanlar için renk demek. mesela. örneğin sen 1000 dijitli bir rakam arasına 4 tane 2 sıkıştır.

senin bu rakamlar içinde 2 sayısını tespit edebilmen mümkün değil. ama bazı insanlar için bu saniyelik olay.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

Sayfa 112/1005 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •