Sayfa 1127/1252 İlkİlk ... 12762710271077111711251126112711281129113711771227 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 9,009 - 9,016 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by cankan Yazıyı Oku
    powerpc belki atlıyorum özür dilerim ÇEAŞ-KEPEZ MAĞDURLARI EN AZ İMAR BANKASI TASARRUF SAHİPLERİ KADAR HAKLIDIR, DURDUK YERDE DEVLET TERÖRÜ İLE HAKLARI GASP EDİLMİŞTİR..

SOL ZİHNİYET BU OLAYA KARŞI ÇIKMAMIZ BLAKİS DESTEK VERMİŞTİR.

sevgiler,
    Yahu bu işin solu sağı yok hala anlamadınızsa ben söylemiş olayım , maya bu kadar, sol sağ hepsi bu topraklarda yetişiyor hiç biri bu ülkeye uzaydan gelmiyor, yani herşey aynaya yansımadan, kendimizi görmeden öte değil. Saygılar

2.  Alıntı Originally Posted by mkdmkd Yazıyı Oku
    Ahme dışında kimse alamamış.Kendisi mt.sine bastırıp aldığını iddia ediyor ama biz neredeyse kafakol,künde hepsini yaptık,parayı veznede elimize alıp bak gidiyorum bir daha düşün dedik yediremedik

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mt imkansız diyor. Ahme den rica etsek bir foto çekip buraya koysa, iyi olmaz mı?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

tükeici kredilerinde vade 36 aya düşürüldü
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    tmsf linki verdik ya güzel kardeşim

açıp baksan ya, 4.madde

https://www.tmsf.org.tr/tr/Tmsf/Mevduat/mevduat.sss

güvence 1 milyon dolar oldu, linki aç göreceksin

ytd.

syg,
    Dalganı geç bakalım ..Eğleniyormusun bari ???

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Türkiye varlık fonu yöneticisi Prof. Oral Erdoğan: 250 ila 300 baz puan arasında bir artış olası olabilir. Tcmb daha düşük fonlama sağlarsa tahvil faizlerinin oluştuğu dengede birilerine rant oluşturmaya da başlayabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    tükeici kredilerinde vade 36 aya düşürüldü
    tl için olumlu herkes ayağını yorganına göre uzatsın biraz

7.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Emin misiniz?
    Bankaların bunu hemen yapması zor olur zaten
    Bana gelen açıklamada hesap açılış tarihi baz alınacak diyordu
    Koydum buraya da
    bankalar kaynakta kesinti yaparak açıkladığı faiz oranından vergi kesintisi yapıp devlete yatırıyor.Bilgisayarda bir hesap programına bakar niye zor olsun.
    31 ağustos sonrası için %5 vergi var.

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Türkiye varlık fonu yöneticisi Prof. Oral Erdoğan: 250 ila 300 baz puan arasında bir artış olası olabilir. Tcmb daha düşük fonlama sağlarsa tahvil faizlerinin oluştuğu dengede birilerine rant oluşturmaya da başlayabilir.
    eğer stopaj hamlesi mevduat oranlarında katakulli olmadan yani önce gizli indirim yapılıp sonra stopaj indirim etkisi ile oran artmış gibi gösterilmez ise 300 baz puanlık artış 500 baz artış yapılmış etkisi yaratabilir

yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 1127/1252 İlkİlk ... 12762710271077111711251126112711281129113711771227 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •