Sayfa 113/966 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 7727 madde; 897 - 904 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

3. Gedik yatırımdan satış yok.

4.  Alıntı Originally Posted by eaglexx Yazıyı Oku
    Sayın sekiz genel itibariyle bir sualim olacak acaba tüm kağıtlar %10 yapınca ertesi gün direk düzeltmeye mi geçer hele ki gelecek vaat ettiğini şirket yetkililerinin mesajları sonrasında düşündüğümüz doğtaş !! Tahta yapıcı bu kadar hedef konmuş kağıdı neden götürmüyor zarar açıklayan ve bu kadar hedefi olmayan kağıtlar takır takır yükseliyor ama bakıyoruz dogtaşa kapalıya 2.87 girdi 2.85 çıktı sözün özü şu günlük bakmıyorum olaya ama doğtaş artık hedefim bu deyip sağlam durmalı asansör kağıt olmamalı topikte çok tartışması yaşandı lakin yataş gibi yatırımcısına güven vermeli kağıt 11 i gördü bizim ki 3 üstünde durmayı beceremiyor bir türlü, tekniğe göre düzeltme olayı bitti mi birde saygılar. Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Sayın Eaglexx
    Her hissenin hikayesi farklı ama sonuç ya kar ya zarar olur. Ben hissemizin daha yolun başında olduğu kanısındayım. Tahtacının da bir bildiği var elbet. Ancak ben bu hissede şunu görüyorum ne zaman işlem hacmi düşüyor (10 milyon altı) o zaman aşağı salıyorlar. 3 üzerinde durmayı beceremiyor demişsiniz şimdilik haklısınız 2.85-3.16 arası al sat için fırsat veriyor. Belki tahtacının istediği de bu algı yaratmak.. Bence bu hisseye günlük çok bakmayın 2. Çeyrek bilançosunu mutlaka görün derim.

5.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Sayın Eaglexx
    Her hissenin hikayesi farklı ama sonuç ya kar ya zarar olur. Ben hissemizin daha yolun başında olduğu kanısındayım. Tahtacının da bir bildiği var elbet. Ancak ben bu hissede şunu görüyorum ne zaman işlem hacmi düşüyor (10 milyon altı) o zaman aşağı salıyorlar. 3 üzerinde durmayı beceremiyor demişsiniz şimdilik haklısınız 2.85-3.16 arası al sat için fırsat veriyor. Belki tahtacının istediği de bu algı yaratmak.. Bence bu hisseye günlük çok bakmayın 2. Çeyrek bilançosunu mutlaka görün derim.
    Teşekkürler yorum için hacim azaldığında bence de aşağı veriyor, bugün gedik satışta pek gözükmedi alışlari devam ederse iyiye işaret diyebiliriz düzeltme yaptı ise tamamladı mı bunu benim gibi bir çok ky merak ediyordur buna eminim.Saygilar.

6. Maşallah benim kelebeğime Arkadaşlar arkanıza yaslanın bu sefer çok fena geliyor 3.16 direnci bugün tarih olabilir.

Sayfa 113/966 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •