Sayfa 113/639 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 897 - 904 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Evet aynen öyle SS Kuralı yapmak zorundalar..dedigim gibi denetim firmasının bunu görmemesi yada bunlarla ilgili bir düzenleme yapmadan rapor hazırlaması mümkün değildir, zira olumlu yapmış olduğu rapor sonucunda muteselsil sorumluluğu vardır.. o yüzden ben rahatım.. yapmasa zaten batacaktir firma

2.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Evet aynen öyle SS Kuralı yapmak zorundalar..dedigim gibi denetim firmasının bunu görmemesi yada bunlarla ilgili bir düzenleme yapmadan rapor hazırlaması mümkün değildir, zira olumlu yapmış olduğu rapor sonucunda muteselsil sorumluluğu vardır.. o yüzden ben rahatım.. yapmasa zaten batacaktir firma
    Buna ilaveten hisse batacaksa bile mutlaka birilerinin elindeki lotları bosaltmasi gerekir yani ya gerçekten çıkacak ya da çıkacak ama spekülatif bir sebepten yani ben de her türlü bu yıl içinde 1 lira görülecek beklentisindeyim...

3. batacağını düşünmüyorum geçen arkadaşlardan bir tanesi banka yapılandırması öyle zor bir iş değil filan diyordu haklı olabilir borç yapılandırması zor bişey değil ama batacak firmada borç yapılandırmasına gideyim veya itfaları gününde ödeyeyim diye sizce düşünür mü? lan battım der çeker kenara gider ne hali varsa onun peşine düşer milyon tl lerde cebinde durur. ben gayrı ciddi bir yaklaşım ve kötü niyet olduğunu düşünmüyorum ama şirketin kötü yönetildiği alacaklarla ilgili başından itibaren işin sıkı tutulmadığını o yüzden şirket bu durumlara geldiğini düşünüyorum ancak haksızda olabilirim tabi sonuçta şirketin içinde dışında ne olup bittiğini bilmiyorum. ve bu kağıt Ümit Beyinde dediği gibi en az spekülatif bir kaç hareket olmadan tekrar bu seviyelere gelmez...şimdi batmayacaktır dedik..önünde birden çok spekülatif haber var toplantı, planın açıklanması ve üst pazara çıkma ve hisse alımının başlaması gibi..bunlar olacak mı olacaktır yoksa saçma sapan gereksiz şekilde hisse buralarda birilerinin mal toplamasından başka işe yaramaz bununla spek veya patron zaman kazanıyor gibi düşünüyorum başka ne demeye buralarda aylarca sürünüyor..200 milyon büyük para ama kağıt buralar yerine 2 lere çıksa inanın 1 günde yapabileceği bir günlük hacim ki geçmişte 30-40 milyon işlem hacimleri görmüş

4.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Evet aynen öyle SS Kuralı yapmak zorundalar..dedigim gibi denetim firmasının bunu görmemesi yada bunlarla ilgili bir düzenleme yapmadan rapor hazırlaması mümkün değildir, zira olumlu yapmış olduğu rapor sonucunda muteselsil sorumluluğu vardır.. o yüzden ben rahatım.. yapmasa zaten batacaktir firma
     Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    batacağını düşünmüyorum geçen arkadaşlardan bir tanesi banka yapılandırması öyle zor bir iş değil filan diyordu haklı olabilir borç yapılandırması zor bişey değil ama batacak firmada borç yapılandırmasına gideyim veya itfaları gününde ödeyeyim diye sizce düşünür mü? lan battım der çeker kenara gider ne hali varsa onun peşine düşer milyon tl lerde cebinde durur. ben gayrı ciddi bir yaklaşım ve kötü niyet olduğunu düşünmüyorum ama şirketin kötü yönetildiği alacaklarla ilgili başından itibaren işin sıkı tutulmadığını o yüzden şirket bu durumlara geldiğini düşünüyorum ancak haksızda olabilirim tabi sonuçta şirketin içinde dışında ne olup bittiğini bilmiyorum. ve bu kağıt Ümit Beyinde dediği gibi en az spekülatif bir kaç hareket olmadan tekrar bu seviyelere gelmez...şimdi batmayacaktır dedik..önünde birden çok spekülatif haber var toplantı, planın açıklanması ve üst pazara çıkma ve hisse alımının başlaması gibi..bunlar olacak mı olacaktır yoksa saçma sapan gereksiz şekilde hisse buralarda birilerinin mal toplamasından başka işe yaramaz bununla spek veya patron zaman kazanıyor gibi düşünüyorum başka ne demeye buralarda aylarca sürünüyor..200 milyon büyük para ama kağıt buralar yerine 2 lere çıksa inanın 1 günde yapabileceği bir günlük hacim ki geçmişte 30-40 milyon işlem hacimleri görmüş
    Size sonuna kadar katılıyorum.. bugün en çok yükselen 10 hisseden 4 ü D grubuna ait... hikayesi gerçekleşen bir açıklama ile alıp başını gidiyor. Hala hissenin % 65 ı patronda üstelik 5 milyona yakın alım taahhüdü var bunu da gerçekleştirdiğinde 4 / 3 ü kendisinde olacak milyonlarca lot D grubunda 30 kuruşa ne işine yarar???

Yapsın güzel bir plan piyasa ikna olsun sonra bir üst pazara çıkmak için başvuru yapsın emin olun uzun vadede güzel rakamlar görülebilir. 2.50 halka arz maksimum 3 lira görmüş bir hisse ...

Bugünlerde geçecek inşallah tekmeyi bekliyoruz aylardır bir kase çorba içmek bize de nasip olur inşallah...

5. Palavra palavra palavra. .
    hepsi palavra. ..
    inanmam sana..

6.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Palavra palavra palavra. .
    hepsi palavra. ..
    inanmam sana..
    Hevesimizi ne çabuk kırıyorsun ya... zaten dibini görmüşüz bu saatten sonra 20 kuruş olsa batsa ne olur???

Aylardır gerçek olan hissenin bir lot = 1 sakız parası daha aşağıya birşey alınabiliyor mu???

Alınamıyor ise o lotlari ne işe yarar???

1 lot = 1 ekmek parası olana kadar en azından bekleyeceğim 😊

7. palavraysa hisselerini sat kurtul madem yazdilanlar palavra gece 22.36 larda yorum yazmak durumunda kalma git uykunu al, eğer hissen yoksa ise o zamanda millettin ümitlerine kan doğrama

8.  Alıntı Originally Posted by abdtor Yazıyı Oku
    palavraysa hisselerini sat kurtul madem yazdilanlar palavra gece 22.36 larda yorum yazmak durumunda kalma git uykunu al, eğer hissen yoksa ise o zamanda millettin ümitlerine kan doğrama
    18 aydır böyle ümitler ve palavra beklentiler ile avuttular bizi..
    artık bunlara karnımız tok...
    kimse yemiyor bu hayalleri...
    deniz bitti artık...

Sayfa 113/639 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •