Sayfa 113/623 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 897 - 904 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    Şimdi gördüm haberi...
    Ygyo 0.70 gördü ustan osmanlı 0.72 demişti daha ne söyledi.. ıkinci destek neresidir.ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by tarkan01 Yazıyı Oku
    Ygyo 0.70 gördü ustan osmanlı 0.72 demişti daha ne söyledi.. ıkinci destek neresidir.ytd.
    72 yi görme olasılığını söyleyen tek kişi oydu... 72 altı kapatmaması gerektiğini söyledi... Sonrasını kamil bilir... Bence 72 altı kapatırsa bulaşma ygyo'ya... Mis gibi bir (ihlas) gurup bulmuşsun keyfini çıkar kardeş...

3.  Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    72 yi görme olasılığını söyleyen tek kişi oydu... 72 altı kapatmaması gerektiğini söyledi... Sonrasını kamil bilir... Bence 72 altı kapatırsa bulaşma ygyo'ya... Mis gibi bir (ihlas) gurup bulmuşsun keyfini çıkar kardeş...
    Bu iheva çık dandik ihgzt yada ihglm mi gevşek acaba...teşekkür ederim..ytd

4. Avrupa borsaları kiriiyor ..

5.  Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    Samsunlu kardeşimin ustası değilim ama not düşmekte fayda var. O ne yapılması gerektiğini zaten biliyordu.
    Benim açımdan güvenilir bir AL sinyali oluşuncaya kadar uzak durmak en güzeli. Seviyeleri haliyle spekler belirliyor.
    Sinyal geldiğinde şayet halen ilgileniyor olursa yakından takip ediyor olacağız.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

6.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Samsunlu kardeşimin ustası değilim ama not düşmekte fayda var. O ne yapılması gerektiğini zaten biliyordu.
    Benim açımdan güvenilir bir AL sinyali oluşuncaya kadar uzak durmak en güzeli. Seviyeleri haliyle spekler belirliyor.
    Sinyal geldiğinde şayet halen ilgileniyor olursa yakından takip ediyor olacağız.
    Eyvallah Üstadım... Allah razı olsun senden...

7.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Bu grup arasında en çok iheva dayım.. bunların arasında gecis yapacak olsan nasıl sıralar yapardınız. 1.2. 3..şeklinde...ayrıca iheva nasıl duruyor sizin gözünüz de...

8.  Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    Ygyo konusunda bizi bilglendir. 0.70 kirarsa nerden alinabiliry.ytd.

Sayfa 113/623 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •