Sayfa 113/118 İlkİlk ... 1363103111112113114115 ... SonSon
Arama sonucu : 938 madde; 897 - 904 arası.

Konu: CIMSA - Çimsa Çimento

Eksa gayrimenkul yatırım şirketi.
    Doğru dürüst temettü geliri yansıması yoktu,
    Şimdi 27 milyon lota her yıl Sabancıdan temettü geliri alacağız.
    Bunuda gozardi etmemek lazım.
    Blancosu daha güncel hale geldi.
    Sagliklar

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Eksa gayrimenkul yatırım şirketi.
    Doğru dürüst temettü geliri yansıması yoktu,
    Şimdi 27 milyon lota her yıl Sabancıdan temettü geliri alacağız.
    Bunuda gozardi etmemek lazım.
    Blancosu daha güncel hale geldi.
    Sagliklar
    Teşekkürederim cinali kardeşim, heyecanla 25 Aralık beklemeye devam, bakalım neler olacak ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,298
    Merhaba Değerli Forumdaşlar,

Sizce Bist100 bu yılı nasıl kapatır?

Size uygun aralığı seçip, oy kullan butonuna bastık mı tamamdır.

Oyumuz memlekete millete hayırlı olsun.

Ayrıca bu başlıkta günlük Bist100 Kapanış tahminlerine katılım hepimize açıktır. Buyrun.:.

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=57694

4. 32 den aldım 51 e geldi satmadık, düştükçe burdan döer dedik ama düştükçe düştü geldik 28 li rakamlara büyük salaklık yaptım. Hayır arkadaş benden başka kimse yokmu bu hissede herkes çıkınca sattıda bi benmi salaklık yaptım kimsede bişey yazmıyo. 3 aydır zarar artıyo faizdende olduk 37 olacakki en azından parayı kurtaralım, neden benden başka isyan eden yok anlamıyom. Benden başka herkes halinden memnun demekki, bu çimsa bi tek benim içime etti.

5.  Alıntı Originally Posted by BATTIK Yazıyı Oku
    32 den aldım 51 e geldi satmadık, düştükçe burdan döer dedik ama düştükçe düştü geldik 28 li rakamlara büyük salaklık yaptım. Hayır arkadaş benden başka kimse yokmu bu hissede herkes çıkınca sattıda bi benmi salaklık yaptım kimsede bişey yazmıyo. 3 aydır zarar artıyo faizdende olduk 37 olacakki en azından parayı kurtaralım, neden benden başka isyan eden yok anlamıyom. Benden başka herkes halinden memnun demekki, bu çimsa bi tek benim içime etti.
    Üzülme dostum fiyat oyunlarını yaşayan tek sen değilsin , emin ol 51 den alan da vardır, herkes ralliyi bekliyor, bilançodan şüphe yok, sahol-exa devri var, yeni yıl yeni heyecan, yabancı girişleri çok hikaye var, sabırsızdan alır sabırlıya verir derler, faizi bir gecede verirler, tercih sizin, bol kazançlar…

6.  Alıntı Originally Posted by BATTIK Yazıyı Oku
    32 den aldım 51 e geldi satmadık, düştükçe burdan döer dedik ama düştükçe düştü geldik 28 li rakamlara büyük salaklık yaptım. Hayır arkadaş benden başka kimse yokmu bu hissede herkes çıkınca sattıda bi benmi salaklık yaptım kimsede bişey yazmıyo. 3 aydır zarar artıyo faizdende olduk 37 olacakki en azından parayı kurtaralım, neden benden başka isyan eden yok anlamıyom. Benden başka herkes halinden memnun demekki, bu çimsa bi tek benim içime etti.
    Çimsa bölünmeden sonra ölü taklidi yapıp yıldırma politikası uyguluyor ancak uzun süredir bu hissede olan bir çok insan durumun farkında. Çimsa’nın güncel ve geleceğe dair attığı adımlar bu forumda çokça konuşuldu. Herkes şirketin gerçek değerinin nerelerde olduğunu az çok tahmin ediyor. Mücevher çamura da batsa değerini kaybetmez ve mızraklar da çuvalda fazla kalamazlar. Şu an ne yazık ki sabır zamanı. YTD

7. Exsa sahol birleşmesi ve sahol sermaye artırımı 15.01.2024 tarihinde tescil edilmiştir. Çimsa ya bu birleşmeden dolayı gelecek olan 27.690.740 lot sahol hissesi ( 70-TL den hesap edersek karşılığı 1.938.351.800-TL ) hayırlı olsun.
    Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by Orç Yazıyı Oku
    Exsa sahol birleşmesi ve sahol sermaye artırımı 15.01.2024 tarihinde tescil edilmiştir. Çimsa ya bu birleşmeden dolayı gelecek olan 27.690.740 lot sahol hissesi ( 70-TL den hesap edersek karşılığı 1.938.351.800-TL ) hayırlı olsun.
    Y.T.D.
    Şimdi de kar dağıtımı politikası %50 önerildi diyor, kaçtı ki bilen var mı, bu he demek?

Sayfa 113/118 İlkİlk ... 1363103111112113114115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •