Sayfa 113/691 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 5522 madde; 897 - 904 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hasta bu adam. Yani düşecek düşecek diye diye. Kardeşim zarardasin madem olan olduysa sat alttan al bu kadar eminsen. Yani düşecek diye diye aldigimdan beri aynı tarz yazı. Gerçekten ky isen ruh halin iyi değil bence yardım al. İyiliğin için.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Hasta bu adam. Yani düşecek düşecek diye diye. Kardeşim zarardasin madem olan olduysa sat alttan al bu kadar eminsen. Yani düşecek diye diye aldigimdan beri aynı tarz yazı. Gerçekten ky isen ruh halin iyi değil bence yardım al. İyiliğin için.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Viral o viral..

3. 😆

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu hissenin sipeği süzme o.ç.

5. saatlik grafikte hem rsi hem macd'de pozitif uyumsuzluk var. 4.20ye kadar tepki gelebilir. yatirim tavsiyesi değil amatörce teknik gözlemdir.

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. "Bjkas son 2 senedir bu dönemlerde harekete başlıyor ve en az 5'i var" şeklinde bir sürüleşme oluşmaya başladı. Eğer alıcı bulduysa/buluyorsa (ben onlardan biriyim misal) yürüyebilir üzerine bu algının...Ezbere iş yapılmaması gerekiyor diye düşünüyorum. Umarım tedirginliğim yersizdir. Bol kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by JonSnow Yazıyı Oku
    "Bjkas son 2 senedir bu dönemlerde harekete başlıyor ve en az 5'i var" şeklinde bir sürüleşme oluşmaya başladı. Eğer alıcı bulduysa/buluyorsa (ben onlardan biriyim misal) yürüyebilir üzerine bu algının...Ezbere iş yapılmaması gerekiyor diye düşünüyorum. Umarım tedirginliğim yersizdir. Bol kazançlar
    İyi de böyle bir sürüleşme hisseyi yükseltmez tam aksine düşürür, adam hem malı yedirip hem yükseltirse nasıl para kazanacak? Bu düşünceyle (senin gibi) buralardan alanların mallarını alabilmek için aşağı basması daha olası. Tabi ben senin yazdıklarına yorum olarak diyorum, yoksa düşecek yükselecek diyemem, çünkü bjkaş tamamen spekülatif hareket eden bir hisse ve sürünme 1 yıla yakındır sürünme durumunda belki yıllarca sürdürür belki bir haftada alır götürür, hangisi spek efendi için karlı ise onu yapar. Yoksa bjk futbolcu satmış, maç kazanmış, sponsorluk imzalamış falan filan hepsi tırı vırı, saman alevi gibi bunları bahane yapıp malı kitleyip kitleyip çekiliyor kenara yıllardır. (YTD)

8. Elinizdeki mala bakıp 50.bin yada 100 bin lot farketmez ne kadar zarar ettiğinizi düşünüyorsunuz peki birde malı elinde bulunduran orman çocuğu ne yapsın malın fiyatı çıksamı iyi düşşemi iyi onun için, o yüzden çok kasmaya gerek yok bence, süründürebilir zamanıda uzatabilir ama sonunda seve seve çıkaracak bunları okuyorsun dimi orman çocuğu. Kesinlikle YTDeğildir.

Sayfa 113/691 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •