Onemli Gunler Banner
Sayfa 113/244 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 897 - 904 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by maviserk Yazıyı Oku
    son bilancosunda Ertelenmiş Gelirler 50.658.904 tl bu geliri ne zaman yansıtacaklar acaba ?
    2-3 gün içinde gelecek bilançoda bu rakamı yansıtacaklar. Şirketten teyit almıştım.

2. merhaba bilanço ayın kaçında geliyor ?

3.  Alıntı Originally Posted by zifige Yazıyı Oku
    merhaba bilanço ayın kaçında geliyor ?
    şirketi aradım

31 i son muhtemelen o tarih.

50 milyonluk kısmın bir kısmı aktarılmış proje devam ettiği için.

Alıntı Originally Posted by zifige Yazıyı Oku
    şirketi aradım

31 i son muhtemelen o tarih.

50 milyonluk kısmın bir kısmı aktarılmış proje devam ettiği için.
    konsolide olmayan bilancolarda son tarih 30 ekim,o kismi yanlis soylenmis...

5. yazdıklarım çizdiklerim tamamen kendi bakış açımdan yapılan işlemlerdir...
    asla yatırım tavsiyesi içermediği gibi herkes kendi yatırım kararını kendi vermelidir....

6. Galip baba metro mrgyo bakın geçmişe kaç tane gyo şirketine girdi bu sene sıra bize de gelecek
    Ne zaman b grubu olunca tahta önce hazırlanır sonra b grubu olunca start verilir tabi ki benim
    Senaryom bu pek yakında gerçek olabilir zaman beni haklı çıkaracak mı ?ytd

7. ben sabahki durumda hemen şirketi arayıp yatırımcı ilişkileri ile görüşmek istedim sabah yoktu öğleden sonra görüştüm ,sabah 15000 lotla devre kesici uygulaması sadece bizim menkulün hatası beceriksizliğinden kaynaklı olarak anladım,arkadaşa B ye ne zaman geçilir diye sordum zaten b yiz şu anda dolaşımdaki durum bakımından dedi fakat dönem dönem açıklama yapılıyor dedi ,ayrıca cumaya bilanço yu yetiştirmeye çalışacaklarmış sayın yavtav sürekli söylüyordu B ye geçmesi lazım diye Yatırım ilişkileride aynı şeyi söylüyor hayırlı olsun

Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    ben sabahki durumda hemen şirketi arayıp yatırımcı ilişkileri ile görüşmek istedim sabah yoktu öğleden sonra görüştüm ,sabah 15000 lotla devre kesici uygulaması sadece bizim menkulün hatası beceriksizliğinden kaynaklı olarak anladım,arkadaşa B ye ne zaman geçilir diye sordum zaten b yiz şu anda dolaşımdaki durum bakımından dedi fakat dönem dönem açıklama yapılıyor dedi ,ayrıca cumaya bilanço yu yetiştirmeye çalışacaklarmış sayın yavtav sürekli söylüyordu B ye geçmesi lazım diye Yatırım ilişkileride aynı şeyi söylüyor hayırlı olsun
    Bizim menkule laf soyletmezler zaten,benzer konusmayi ben de birkac kez yaptim,oyle bir hava veriyorlar ki sanki bizim menkul bunlardan bagimsiz is yapiyor,piyasa yapici demek alis ve satis dengesini kurmak demek,yukselince vur kafasina dususte tik yok,oh ne ala memleket,sabah acilista bazen toplam emirlerin yarisi yada 3 te biri benim emirlerim oluyor,eskiden hopefull dostumla da konusurduk bu durumu aylardir hicbirsey degismedi,sirket yetkilisi de 1,80 lerden bizim menkul 2-3 haftada biraz alim yapti ya diyor ;o da toplasan 80-100 bin lot etmez zaten,be kardesim son cikista 1,2 milyon lot verirken piyasa yapici devrede,ya sonra???
    Soylenecek cok sey var da...neyse...

Sayfa 113/244 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •