Sayfa 113/634 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 5071 madde; 897 - 904 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Emeğine saygı lakin kentte teknik çoğu zaman çalışmıyor. Patron kontrolünde olan bir senet bu meret. Halka açıklığı çok düşük olduğu için şuan ne kadar dışarda senet var onları bile biliyorlardır, tahmin ettiğim kadarıyla. Bist de herhangi bir amacı felan da yok. Zamanında halka açılmış, şirket de el değiştirdikten sonra öyle takılıyor yıllardır. Yaklaşık 8 senedir bi bedelsiz beklentisi vardı halen devam ediyor fakat geçen zaman oluyor. Bu hisseyi almak ve beklemek hem yürek hemde sabır ister naçizane.

2. SEPET KUR 4,2676 +% 0,40 (Enflasyon verisi sonrası)
    DXY 89,93
    DAX 11970 +%46
    BİST ayak uyduramadı USTRY diri duruyor.3,8220
    GARAN da BGC geleni şişliyor.Sıfır alım ile 3 milyon lotun üzerinde mal sattı.
    Piyasa direniyor.İzleyelim bakalım.

3. Yukarı uç verdik.Yarın hareketli olacaktır.

4. sayın spek, artık bu kağıda bir hareket ver lütfen.2-3- gündür yazılarını görüyoruz.ne zaman bu kağıdı hareketlendireceksin? gerçi burada aleni yazamazsan eğer özelden de gönderebilirsin cevabını......y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by docktor4462 Yazıyı Oku
    sayın spek, artık bu kağıda bir hareket ver lütfen.2-3- gündür yazılarını görüyoruz.ne zaman bu kağıdı hareketlendireceksin? gerçi burada aleni yazamazsan eğer özelden de gönderebilirsin cevabını......y.t.d.
    )))

Benim öyle bir gücüm yok.
    Kağıdın grafiği ve bilançosu dikkatimi çekti.Kademeli (düştükçe) alım yapıyorum.153 üstü fişekler.Takipteyim.

6.  Alıntı Originally Posted by spek Yazıyı Oku
    )))

Benim öyle bir gücüm yok.
    Kağıdın grafiği ve bilançosu dikkatimi çekti.Kademeli (düştükçe) alım yapıyorum.153 üstü fişekler.Takipteyim.
    peki güzel insan madem ki 153 sonrası fişekler diyorsun;bu namusu eksik(olmayan) kağıdı 1 yıldır buralarda süründüren etkeni de tahmin edebilir misin? sence ne olabilir? y.t.d.

7. oyuncularımızdam biri benim tuttuğum takımın ilinden....bunu çoktandir farkettim ben. y.t.d.

8. Endeks son durum
    Endeks iyi bir düzeltmeye giriyor.Seviyeleri belirttim.

Sayfa 113/634 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •