Sayfa 113/309 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 897 - 904 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. bizim işimiz su içmek kadar kolaylaştı ytd ama dava dışı kalanlara büyük geçmiş olsun aktif müdahil hiç bir şeklil olamıyorsunuz pasif olasanızda bir hakkınız hukukunuz yok anca yüzde 5 ile fesih ortaklıkdan çıkma açarsınız olur biter yada kuş gibi spk ve şirketi beklemekden başka çareniz yok ytd büyük geçmiş olsun moralinizi bozmak için yazmıyam diyordum ama kaşındın sen

2. Ortada birdava var ve kottan atılmış faliyetsiz birşirket 4 yıldır bir gram adım atmamış afedersin sizinki şuna benziyor felç geçirmiş yerinden kalkamayan birisini düşün ona kalk savaşagit dergibi bir şey oluyor ADAM ZATEN İYİ NİYETLİ DEĞİL HALA BUNU NEDEN ANLAMIYORSUNUZ HİSSE ALIMINA GEÇMİŞTİ DİYORSUNUZ ACREDO Olayı bitti neden ozanan birleşmedi veya hisse alımına geçmedi bizlere 2.40den lotları kitledi birleşme bahanesiyle yıllarca oyaladı sonra kalk 0.35 den Lot topla SPK ,BİST,YATIRIMCI SALAKMI DAHA DUR SPK TURK EKONUN PEŞİNDE yatırımcıya karşı red oyu kullanan TURK EKON NEDİR DAHA NELER ÇIKACAK GÖRÜCEZ Genel kurulda şirketin faliyete geçmesini istiyen ky HAYIR DİYEN TURK EKON

***ANELT*** ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu

***ANELT*** ANEL TELEKOMÜNİKASYON ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu )

Bağlı Ortaklıklar, Finansal Duran Varlıklar ile Finansal Yatırımlara İlişkin Bilgiler
    Bağlı Ortaklıklar, Finansal Duran Varlıklar ile Finansal Yatırımlar
    Ticaret Unvanı Şirketin Faaliyet Konusu Ödenmiş/Çıkarılmış Sermayesi Şirketin Sermayedeki Payı Para Birimi Şirketin Sermayedeki Payı (%) Şirket ile Olan İlişkinin Niteliği
    ANELYAPI GAYRİMENKUL A.Ş. Gayrimenkul alım satımı kiraya verilmesi.inşaat işleri ile iştigal etmek 44000000 20900000 TRY 47,50 İştirak
    ANEL ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM SANAYİ ve TİCARET A.Ş. Güneş enerjisi santrallerinin yatırım ve teknik danışmanlığı. projelendirme. sistem tasarımı. santral kurulumları. lisans alımı.işletme - bakım ve üretim takibi 2500000 125000 TRY 5 Grup Şirketi
    E SİSTEM ELEKTRONİK SİSTEMLERİ SAN. VE TİC.A.Ş. Elektrik tüketiminde fayda sağlayacak sistemleri geliştirmek ve imal etmek 2000000 1999995 TRY 99,99 Bağlı Ortaklık

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/722442

BIST

(30/11/2018 - 17:04:21)

4.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    senarist olsaydın hukuk okuyacagına acıyorum sana elimde olmadan vah vah davacı grub yıkılmaz .yüzde 90 pay degil 98 olmuş bilgine bilgi fakiri insan hayel dünyasında yaşacagına tavuk dünyasına git bir yemek ısmarlayayım sana ytd
    http://www.hukukihaber.net/yeni-ttky...kale,5443.html YÜZDE 90 Oy HAKKI kolay birleşme İÇİN YETERLİDİR.98 KOTTAN CİKMA İÇİN

5. Buna göre;

1)** *Devralan sermaye şirketi devrolunan sermaye şirketinin oy *hakkı *veren bütün paylarına veya*
    2)** *Bir şirket ya da bir gerçek kişi veya kanun yahut sözleşme dolayısıyla bağlı bulunan kişi grupları, birleşmeye katılan sermaye *şirketlerinin *oy hakkı veren tüm paylarına

sahiplerse sermaye şirketleri kolaylaştırılmış düzene göre birleşmeleri mümkün olabilir.*

Ancak, *devralan sermaye şirketi, devrolunan sermaye *şirketinin tüm paylarına değil de oy hakkı veren *paylarının en az %90’na sahipse

6.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    bizim işimiz su içmek kadar kolaylaştı ytd ama dava dışı kalanlara büyük geçmiş olsun aktif müdahil hiç bir şeklil olamıyorsunuz pasif olasanızda bir hakkınız hukukunuz yok anca yüzde 5 ile fesih ortaklıkdan çıkma açarsınız olur biter yada kuş gibi spk ve şirketi beklemekden başka çareniz yok ytd büyük geçmiş olsun moralinizi bozmak için yazmıyam diyordum ama kaşındın sen
    Merhaba Sayın mahonet;

Yukarıda ki yazınızda davaya müdahil olta yanı taraf yardımcı olma birliktelik anlamında daha hayırlı olmaz mı? Sonuçta dava görülmemiş ve görülecek dava'ya müdahil olmak istemek birliktelik açısından olumlu değil mi?

Ben dilekçemi geçen hafta Çarşamba günü vermiştim. Daha önce davaya müdahil olun diyordunuz şimdi ise olmayın hakkınız yok diyorsunuz.

Hakim müdahil olma talebini kabul eder ise bizta taraf olarak yolumuza devam ederiz.

Sonuç olarak aynı gemide ve aynı taraftayız. Hepimiz mağduruz. Sizin yazınıza göre ben şunu anlıyorum, siz dava açanlar haklarını alacak biz açmayanlar ise kaba tabir ile avcumuzu yalayacağız mı?

Saygılar.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

7. Ve rica ediyorum;

Bura da bir sürü Anelt mağduru varken, insanların BİRİKİMLERİNİ, çoluğunun, çocuğunun RIZKINI sıfırlayan Çeytan Rıdvan'ı haLa koruyan ve onun hakkında olumlu yazan kişiler yazmayın!

İnsanların zaten, psikolojileri bozuk sizde bunu kullanmayın!!!
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Twitter Adres : @okan_dr

8.  Alıntı Originally Posted by acedemiaa Yazıyı Oku
    http://www.hukukihaber.net/yeni-ttky...kale,5443.html YÜZDE 90 Oy HAKKI kolay birleşme İÇİN YETERLİDİR.98 KOTTAN CİKMA İÇİN
    anca kendini teselli edersin iyi günle kardeşim ytd

Sayfa 113/309 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •