Sayfa 113/499 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 897 - 904 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Merhaba,

5.60 a yazan arkadaşta iyi cesaret varmış. Bir seferde alınacak güzel bir miktar. Son anda mı girildi, gören var mı?

İyi bir hafta sonu diliyorum.

Saygılarımla,

2. Sn ercanbay nerelerdesiniz özledik sizin güzel yazılarınızı slmlar...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Merhaba,

Değerli Altay Kardeşim, izliyorum. Yazılanları da, hisseyi de.

Dolap beygiri gibi olduk kardeşim. Aynı şeyleri yazıp duruyoruz. Hisselerin önünde herhangi bir engel kalmamış, müthiş üretim ve kar rakamları açıklanmış, Şirketler hergün daha iyiye gidiyor;

Rehinler çözülmüş, araziler değerlenmiş ve yeniden değerlemeler yapılacak.., Ancak biz değirmen taşını döndürmeye devam ediyoruz. Önümüze biraz saman koymuşlar, samana ulaşmak için yürü babam yürü.

Kemal Zorlu beyin, bilgilendirmeme, saklama huyu devam ediyor. Haber değeri taşıyacak şeyleri bildirmediği gibi, asıl haberleri de nasıl geciktirsem diye çaba içerisinde.

Borsada kaç tane milyarlık şirket varsa, tek tek inceleyip, üretimine ve ürettiği kar ve değerlere bakmak lazım...

Bu zaman zaman yaptığım şeydir. Hisse aramıyorum... Sadece kıyaslamak, Holding ve Fabrikanın potansiyelini anlamak için.

Şimdiye kadar yazdıklarımın arkasındayım. İyi iki hissemiz var, gelecekleri muazzam, her şey muntazam. Ancak, kötü niyetli insanlarla karşı karşıyayız...

20 yıla yakın süredir parasını buraya yatırmış insanlara "Hadi biraz daha bekleyin" diyen değil, "Satın çıkın, yoksa sürünmeye devam edersiniz..." Mesajını veren, "Kötü insanlar..."

İnanın "Bir lot"a göz diken insanlar...

Foruma bakıp, yazını görmeden önce "Yahu bunlar bir sürpriz yapar da, geçen senenin karını, dağıtmaya karar verirler mi acaba?" diye düşünüyordum.

Ben olsam 5-20 senelik yatırımcılarımı düşünerek bunu yapardım. Bunlar yapar mı? Elbette yapmaz.

Şirketlerin karları ile çok rahat vakıfbank borcu bir protokole bağlanabilir... Her ay bu işin daha da zor olacağı ve extra faiz ödeneceği ön görülmüyor mu?

Şirketler devletleri gibidir demiştim daha önce. Uzun vadeli planlar yapar, büyüyerek hayatta kalmaya çalışırlar. Yani, zaman şirketler için önemli değildir. Onlar, takvimlerine ve hedeflerine göre çalışır, hayatta kalmaya çalışırlar.

Şirketin sahibiyseniz, hesabınız-kitabınız tuttuğu taktirde, az çok da geliriniz varsa -Ki bizimkiler her şirketten maaş alıyorlar az bir şirketten bahsetmiyorum, sayısını bile tam olarak bilmediğimiz bir grup- zaman sizin için önemli değildir. Şirketin hayatta kalması, gelecek nesillere aktarılması önemlidir.

Zaman senin benim için, bütün borsa yatırımcısı için önemlidir.

Eeee? Adam bizi önemsemiyor ki...

"Yatırmasaydınız parayı kardeşim" havalarında dolaşıyor...

Yazmaya göreyim, çok şey yazacağım da, yanlış anlaşılırım.

Yineliyorum;

Biz kazanacağız...Kemal Zorlu'nun bizzat engelleme isteğine rağmen. Fiyatları aşağıda tutma çabasına, haberleri geciktirme, yavaşlatma çabalarına rağmen..

Mecbur kazanacağız; zira yeniden değerlemeler geldiği zaman, En az 500 Milyon liralık değer ortaya çıkacak. O zaman hisseye gözü kapalı girecek, büyük yatırımcılar olacaktır.

Ben kendisinin normal ölçü ve zamanlama ile bir kaç milyar kazanacağını söylüyorum. Bunun nasıl olacağını basitçe anlattım da.

Daha sonraki aşamalarda daha fazlasını da kazanacak...

Ama, Benim 10 senedir elimde tuttuğum hisselerde neden gözün var Kardeşim?

Allah (C.C.) Gözünü doyursun, en kısa zamanda...

Doymazsan da, toprakla doyursun...

O toprağa bir girdin mi, Dünyanın hepsi senin sayılır...

Saygı ve Selamlarımla,

4. İyi geldi sn ercanbay bu yazı...
    Temettü dağıtmayla ilgili olarak şirketin geçmiş dönem zararı oldugu için dağıtılamıyor...önceki genel kurullarda bu konuyu görüşmüştük...eplasta şuan için 25 milyon geçmiş dönem zararı kaldı bu yıl oda bitçek önümüzdeki sene mutlaka temettü dağıtılır...kar edilen para ile yatırım yaparsa buda bedelsiz olarak dönücektir...ancak 2018 yılı kar rakamı 35 milyon gelirse ki gelmesi gerek geçmiş dönem zararları 10 milyon artıya geççek ve hisse başına 0.50 kuruş bürüt temettü almamız çok büyük olasılıktır...mzhld geçmiş dönem zararları fazla oldugu için şu koşullarda 3 yıl sonra ancak temettü vericektir...ancak şirkete olasıbir sıcak para girişi mzhld ve eplas ı bist in temettü listesinde en üst sıralara iticektir...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Değerli Altay Kardeşim, izliyorum. Yazılanları da, hisseyi de.

Dolap beygiri gibi olduk kardeşim. Aynı şeyleri yazıp duruyoruz. Hisselerin önünde herhangi bir engel kalmamış, müthiş üretim ve kar rakamları açıklanmış, Şirketler hergün daha iyiye gidiyor;

Rehinler çözülmüş, araziler değerlenmiş ve yeniden değerlemeler yapılacak.., Ancak biz değirmen taşını döndürmeye devam ediyoruz. Önümüze biraz saman koymuşlar, samana ulaşmak için yürü babam yürü.

Kemal Zorlu beyin, bilgilendirmeme, saklama huyu devam ediyor. Haber değeri taşıyacak şeyleri bildirmediği gibi, asıl haberleri de nasıl geciktirsem diye çaba içerisinde.

Borsada kaç tane milyarlık şirket varsa, tek tek inceleyip, üretimine ve ürettiği kar ve değerlere bakmak lazım...

Bu zaman zaman yaptığım şeydir. Hisse aramıyorum... Sadece kıyaslamak, Holding ve Fabrikanın potansiyelini anlamak için.

Şimdiye kadar yazdıklarımın arkasındayım. İyi iki hissemiz var, gelecekleri muazzam, her şey muntazam. Ancak, kötü niyetli insanlarla karşı karşıyayız...

20 yıla yakın süredir parasını buraya yatırmış insanlara "Hadi biraz daha bekleyin" diyen değil, "Satın çıkın, yoksa sürünmeye devam edersiniz..." Mesajını veren, "Kötü insanlar..."

İnanın "Bir lot"a göz diken insanlar...

Foruma bakıp, yazını görmeden önce "Yahu bunlar bir sürpriz yapar da, geçen senenin karını, dağıtmaya karar verirler mi acaba?" diye düşünüyordum.

Ben olsam 5-20 senelik yatırımcılarımı düşünerek bunu yapardım. Bunlar yapar mı? Elbette yapmaz.

Şirketlerin karları ile çok rahat vakıfbank borcu bir protokole bağlanabilir... Her ay bu işin daha da zor olacağı ve extra faiz ödeneceği ön görülmüyor mu?

Şirketler devletleri gibidir demiştim daha önce. Uzun vadeli planlar yapar, büyüyerek hayatta kalmaya çalışırlar. Yani, zaman şirketler için önemli değildir. Onlar, takvimlerine ve hedeflerine göre çalışır, hayatta kalmaya çalışırlar.

Şirketin sahibiyseniz, hesabınız-kitabınız tuttuğu taktirde, az çok da geliriniz varsa -Ki bizimkiler her şirketten maaş alıyorlar az bir şirketten bahsetmiyorum, sayısını bile tam olarak bilmediğimiz bir grup- zaman sizin için önemli değildir. Şirketin hayatta kalması, gelecek nesillere aktarılması önemlidir.

Zaman senin benim için, bütün borsa yatırımcısı için önemlidir.

Eeee? Adam bizi önemsemiyor ki...

"Yatırmasaydınız parayı kardeşim" havalarında dolaşıyor...

Yazmaya göreyim, çok şey yazacağım da, yanlış anlaşılırım.

Yineliyorum;

Biz kazanacağız...Kemal Zorlu'nun bizzat engelleme isteğine rağmen. Fiyatları aşağıda tutma çabasına, haberleri geciktirme, yavaşlatma çabalarına rağmen..

Mecbur kazanacağız; zira yeniden değerlemeler geldiği zaman, En az 500 Milyon liralık değer ortaya çıkacak. O zaman hisseye gözü kapalı girecek, büyük yatırımcılar olacaktır.

Ben kendisinin normal ölçü ve zamanlama ile bir kaç milyar kazanacağını söylüyorum. Bunun nasıl olacağını basitçe anlattım da.

Daha sonraki aşamalarda daha fazlasını da kazanacak...

Ama, Benim 10 senedir elimde tuttuğum hisselerde neden gözün var Kardeşim?

Allah (C.C.) Gözünü doyursun, en kısa zamanda...

Doymazsan da, toprakla doyursun...

O toprağa bir girdin mi, Dünyanın hepsi senin sayılır...

Saygı ve Selamlarımla,

Sayın ercanbay,kaleminize sağlık. Herşeyin özeti içeren lezzetli bir yazınız daha.Diğer tarafta kızgınlıkla mı, espiriyle mi bilmem; Sayın Komodor 2017 arkadaşımız son durumu bir cümle ile özetlemiş. Demiş ki '' Cemal' ın S...nin keyfini bekliyoruz''.

6.  Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku
    Sayın ercanbay,kaleminize sağlık. Herşeyin özeti içeren lezzetli bir yazınız daha.Diğer tarafta kızgınlıkla mı, espiriyle mi bilmem; Sayın Komodor 2017 arkadaşımız son durumu bir cümle ile özetlemiş. Demiş ki '' Cemal' ın S...nin keyfini bekliyoruz''.
    Merhaba,

Firavunu bilirsiniz kardeşim. Haşa kendini "Tanrı" ilan etmiş ve sanmıştır...

Zulmü kime idi?

Hz. Musa A.S. kavmine...

Kendi halkına zulmettiğine dair bir belge yok. Kuran-ı Kerim'de de geçmez.

Yani Mısır halkına sorsan, Firavun iyi adamdır...

----------------------

Kendimi Zorlu'nun ayakkabıları içerisine koyuyorum. Bir kaç sefer de ona son derece hak verir yazılar yazdım...

Haklıdır da...

Ama Firavundan farkı ne ola ki?

Senelerdir yatırımcısına zulmeden, hisselerine sahip çıkmayan, "Hepsi beniiiiimmm" anlayışında bir adam.

Dikkat etsin de; sonu benzemesin Kardeşim...

Selam ve saygılarımla,

7. Gram altin fiyati yukseliyor kafam rahat. Bunu altina endeksledim. Ne gun degerini bulursa elimizi opene veririz.

Kemalcimmmm

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 113/499 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •