Sayfa 113/312 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 897 - 904 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1. Bu gün global menkul değerlerden vatandaş 110 lot intema almış...34'62 tl'den....

Toplamaya devam...global'de hisse sayısı yükseliyor...

Ne oldu ilaççı...eskiden satardın...şimdi satamıyonmu ....!!!!!??????

2. Ne toplaması aq 110 lotla mı toplamaya devam,gravatlı hırsız niyeti bozuk bilançoyu bekliyor inşallah yanılırım ama 33 ve altı gösterip 38e kadar tepki verir.Bu da iyi senaryo.YTD

3. Elimde senedi olmayan topikte hiç yazmadım,
    Sattıktan sonrada yazmadım,
    Sn zıpzıp siz niye yazdınız,
    Hisse de çöktü maliyetin oldukça altında bekliyoruz.

En azından sn baddog ortaya bilgi koyuyor faydalanıyoruz.
    Lütfen burada boş ve gereksiz polemik ile Sn Baddog gibi katkıda bulunan değerleri bize kaybettirmeyin.
    Saygılar..

4. arkadaşlar takas paylaşacak yokmu aranızda.........

5.  Alıntı Originally Posted by aysa Yazıyı Oku
    zıp zıp ;
    dayanamadım en sonunda bana da yazı yazduırdın,
    1: hisselerimi sattım diyosun intem 58 leri gördüğünde yorum yapıyodun . malı vermişsinn ...
    2: madem sattın burda ne kafa karıştırıyosun
    3: baddog senin yanında adamın kralı 10 numara adam
    4: taa 2010 larda aksu akal tahtasından tanırım..
    5: sağlamda temel analizcidir. eshi topikçilerin coğu da bilir baddog babayı bilgi ve deneyımlerınden de cok katkıda almıştır bu alem

sen şimdi burda zıp zıp zıplama kardeşim.
    adam gibi işe biliyosan paylaş.

Bildiğini sanmıyorum ama; en azından baddog sana katkıda bulunur.
    Sende ayni pati takimina yeni giren zibidinin tekisin belli, çok güzel demissin , acayip ziplarim aman dikkat et, hasar kalir , bidaha benim iskmimi agzina alma emi , bak ben kimseye karisiyor muyum, efendi ol, kafana gore ister aaaalll, ister sat, i,,,,,, p........
    Mallari toplayamiyorsunuz gelip bana catiyorsunuz, tilki gecinen capulcular, bu fiyatta intema toplanmaz, kesenin agzini acin şöyle 3 rakamlara bi giris yapin da oradan toplayin, yoksa elinizdekilerden de olacaksiniz,akilli , duzgun adam olun , yanlis yoldasiniz,, ytd.)))))))))

6.  Alıntı Originally Posted by aysa Yazıyı Oku
    zıp zıp ;
    dayanamadım en sonunda bana da yazı yazdırdın,
    1: hisselerimi sattım diyosun intem 58 leri gördüğünde yorum yapıyodun . malı vermişsinn ...
    2: madem sattın burda ne kafa karıştırıyosun
    3: baddog senin yanında adamın kralı 10 numara adam
    4: taa 2010 larda aksu akal tahtasından tanırım..
    5: sağlamda temel analizcidir. eshi topikçilerin coğu da bilir baddog babayı bilgi ve deneyımlerınden de cok katkıda almıştır bu alem

sen şimdi burda zıp zıp zıplama kardeşim.
    adam gibi işe biliyosan paylaş.

Bildiğini sanmıyorum ama; en azından baddog sana katkıda bulunur.
     Alıntı Originally Posted by sınırlı Yazıyı Oku
    Elimde senedi olmayan topikte hiç yazmadım,
    Sattıktan sonrada yazmadım,
    Sn zıpzıp siz niye yazdınız,
    Hisse de çöktü maliyetin oldukça altında bekliyoruz.

En azından sn baddog ortaya bilgi koyuyor faydalanıyoruz.
    Lütfen burada boş ve gereksiz polemik ile Sn Baddog gibi katkıda bulunan değerleri bize kaybettirmeyin.
    Saygılar..
    Bakin yalanci ve alcaksiniz, ben 18.50 den sattiktan sonra 1 hafta icinde olusan hareketten kağıdın prim yapacağı ni tahmin ettim ve yorumlarimda yazdim, sizin yazdiklariniz gibi ben 58 dden satmadim, bilen biliyo zaten, tazi gibi bizi takipteler, hepsinin farkindayim, az bir lotun bile pesine dusecek kadar alcak insanlarla mucadele ediuotuz burada, Allah dogru olanlarin yaninda olur, sizin sonunuzu dusunmek istemiyorum, bakalim neler olucak, izliyoruz...

7. sevgili dostlar ..benim takip ettigim hisselerin içinde sıkışan üç hissem var bunlardan biri intema.eskiden pasta takas grafik ve güzel yorumlar vardı şimdi sadece kavga var bence. burda farklı bir oyun var kimileri spek adına .zaten spek ve adamları vardır.hisseden çıkmak isteyen çıkar tutmak isteyen tutar .yalnız.onurlu kişi elinde hissesi olanı inceler ve yorum yapar .hissesi olmayan ya misafir gibi sorular oracağına .yanıltıcı bilgiler veriyorlar genelde bu olay tüm hisselerde var.ben şahsım bu hissede olmasaydım kazancım çok fazlaydı.düşündügümüz olmadı artık bu saatten sonrada bunu eczacılara bırakıp gitme niyetim yok burda ekmek yiyicem öyle çıkıcam.spek sende bil .adamlarında bilsin.kavga edenlerde duysun.eczacı sözüm sanada ilaççı.borsanın lanet gurubu .....kalın sağlıcakla.bu arada.varsa atın takasda bakalım TAKASSSSSSSS TAKASSSS

Sayfa 113/312 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •