Sayfa 113/153 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon
Arama sonucu : 1220 madde; 897 - 904 arası.

Konu: Oralet Osman'dan Inciler

1. oooo obbolov hazırlık yapmışsın..cephaneni tamamlamışsın anlaşılan...savaş başlasın diyorsun yani...ama daha önce de söylemiştim karikatürde çok vasatsın..bence sen videodan şaşma..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. obbolov ne yapsam yeridir..biraz idare ediverin diyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. obbolov son endeks düşüşünde fena tutuklu kaldı...

4. obbolov speklerden kaçacak güvenilir bir yer bulmuştur...

5. obbolov speklerden kaçarak güvenli bir yere kaçmasına rağmen , sonuç gene kaçınılmaz olmuştur..

6. obbolov kardeş sen bir füze yolladın ben ise dört...haksızlık olmasın senin de dörde tamamlamanı bekleyecem...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    obbolov kardeş sen bir füze yolladın ben ise dört...haksızlık olmasın senin de dörde tamamlamanı bekleyecem...
    Yapıştır ağam. Sen geç başladın bu işlere o yüzden hakkındır.
    Ben de fırsat oldukça yollarım.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Keko karelden mali goturmussun bakiyorum. 11 olmus. Zirveden kagit alacak amma cesaret var sizlerde. Asiretini goturme hisselere, yikmasinlar ustunuze.

Sayfa 113/153 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •