Sayfa 1131/1230 İlkİlk ... 1316311031108111211129113011311132113311411181 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 9,041 - 9,048 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    1900 usd üzeri sıkıntı yoktu. 1800-1900 arası riskli bölge...dolartl sayesinde gram düşüşü pek hissetmiyor. Şahsen 1800 üzerinde satış aklıma gelmez. Altına inerse ortama bakıp karar veririm.
    Peki ne oluyor ?. Normalde dolar güçlendiği için altın düşüyor diye anlıyorum ama şu anda her şey şişmişken neden altın ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    cauti hocam onsta isler karışıyor
    bir miktar cikayim diyorum vergi olayindan geri almam 10 lira diye onu da cikamiyorum.
    Benim pozisyonum da %95 gram altın, ama bu harekete üzülmek yerine seviniyorum
    Bu indikatörleri soğutma, düzeltme artık adı her neyse gerekliydi.
    Tek isteğim bu ayı olabildiğince düşük kapatması, ne kadar düşük o kadar iyi.

Trade etmesi zaten çok zor, ya sallamasyon ile trade edilecek. Ya da usdtry xauusd yakından takip edilecek.
    Ons düştüğü zaman, dolar gram altına hop hemşerim nereye ? diyor zaten..

Doğal,naturel,karbonlu,organik, Hedgeli oh mis

Saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Peki ne oluyor ?. Normalde dolar güçlendiği için altın düşüyor diye anlıyorum ama şu anda her şey şişmişken neden altın ?

Twitler da da hep söylüyorum. En kolay şey olan hareket için bahane üretmek. Bu nedenle çok da anlamlı değil bence, geçmiş hareketi yorumlamak. En basitinden cuhela nın yazdığı gibi, teknik sebeplerle, indikatörleri soğutmak için diyebiliriz mesela
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku

ben biraz ucuk bir sebep yazayim.
    yabanci basinda abdnin vatandaslarina artik dijital dolar dagitacagi yaziliyor. sanirim coin gibi olacak.
    o yuzden nallamis olabilirler
    dijital dolarla altin alinir mi falan su goturecek bir is. sadece gonderme ve alim satim isi gibi olabilir su an coinle altin alinmiyor sanirim.
    iyi salladim hayir kafam iyi degil

5. Xau trade eden bir tek sn. Bikmisbroker büyüğümüz vardı o da çok başarılıydı twitterdan bakabilirsiniz. Teknik analizin kolpa çizgi cekme işi olmadığını ondan öğrendim diyebilirim.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bizim borsa neden belli bir aralıkta sıkıştı kaldı ?

7. iyi aksamlar. isyatirim vadeli uzun pozisyonlar icin teminatlari nemalandiriyor mu acaba sayin forumdaslar?
    ---------------
    Paylaştıklarım bildiğimi düşündüklerim ve fikirlerimdir. Hiç bir paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Saygılarımla

Viopta gun sonunda teminat hesabinda bulunan tutara düşüş veya yükseliş pozisyonu farketmeksizin faiz uygulaniyor diye biliyorum.
    Altin konusunda mart ayinda oldugu gibi borsalarla beraber dusus gelmesi korkuttu biraz beni.. sular biraz durulsun ortalamadan uzaklasan fiyat fazlaliklarini atsin .. ben de yine bir yukselis bekliyorum hemen ardindan insallah kacirmam...... abd secimleri pandoranin kutusu gibi... saka bir yana askeri goreve davet edenler bile var... bakalim neler gorecegiz. saygılar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

Sayfa 1131/1230 İlkİlk ... 1316311031108111211129113011311132113311411181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •