Sayfa 114/556 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 4446 madde; 905 - 912 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1. Öncelikle vermiş olduğunuz cevap için teşekkür ederim.

Diye başlayıp devamla...

Asıl mevzumuza gelince neredeyse iki yıldır hep aynı hikaye aynı cevaplar. şirket iki yıldır tek bir adım ileri gidememiş üstüne üstün gerilemeye başlamış. birçok kalemde*ikinci çeyrek rakamları berbat ötesi durumda. mal satmış neredeyse tek kruş kar edememiş. kar bir tarafa düzgün birçok kalemide bozmuş. geçen yıl gübre yasağı gelmesine rağmen yinede belli oranda satış ve makul kar yapmış. Bu yıl böylede bir bahaneside yok şirketin bakalım 9 aylıklarda neler daha göreceğiz, Normal şartlarda her geçen dönem düzelme ve şirket hisse performasında iyileşme olması gerekirken her dönem kötüleşme ve hisse performansı bir sonraki yılları aratır oldu. 2011 yılındaki fiyatlarda nasıl olurda gezinir. neden şirket hiçbir şekilde bu duruma müdahale etmez. neden yatırımcısını korumaz. Euro borcu sıkıntı yaratacak diye defalarca yazdık. hatta mesaj attık. ne değişti. hiç. ne tedbir alındı hiç. bunun ceremesini kim çekiyor yatırımcı. yazık değil mi. koca şirket öyle bakkal defteri hesabı tutar gibi yönetilir mi. naçizane biz bile gidişatın iyi olmadığını görmemize rağmen şirket yönetimindekiler neden bazı şeyleri görmek istemez veya göremiyor.*neden bizim bu yakınmalarımız şirket hisse performasının bu kadar kötü olması yönetimi hiç mi ilgilendirmiyor. hiçmi bizim feryadımıza kulak verilmiyor. bakın bist nereler geldi. bist 75 binde 12.00 TL olan hisse şuan 109 binde 10.76 TL olması sizlerin ve yönetimin hiçmi vicdanını sızlatmıyor. 7 yılda tek kruş kazandırmamasının yanında parası pul olan yatırımcı hiç mi sizleri ilgilendirmiyor. madem bu kadar duyarsız kalacaktınız perde arkasından filmi bu şekilde izleyecektiniz neden halka açıldınız.*neden bu kadar yatırımcıya sebep oldunuz. borsadan çıkın sizde kurtulun bizde kurtulalım. bu yazdıklarım belki sizleri üzmektedir ancak inanın bizim üzüntümüzün tarifi yok. gözlerimizi önünde yatırımlarımız eriyip gidiyor. biz ne emeklerle ne mücadelelerle bu paraları kazandık. sizlere düşen hisselerinize sahip çıkıp, şirketin yönetmesini bilen veya yönetici vasfına sahip insanların bayrağı bir an önce devralıp gerekli müdahalenin yapılmasını şirket ortağı olarak talep ediyor. Saygılarımla.

21 Ağustos 2017 11:59 tarihinde şirket yatırımcı ilişkileri müdürüne attığım mesaj..buyrun yorumsuz..

"En Kötü Karar Kararsızlıktan İyidir”
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. Yaw önce şu topikte bi pasta takas paylaşın. Kaç gün öncesine kadar gittim. Bitane bulamadım.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Sayın belekimi size ne yanıt geldi merak ettim, bana döndükleri gibi yine masallar masallarını yoksa?!

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Öncelikle vermiş olduğunuz cevap için teşekkür ederim.

Diye başlayıp devamla...

Asıl mevzumuza gelince neredeyse iki yıldır hep aynı hikaye aynı cevaplar. şirket iki yıldır tek bir adım ileri gidememiş üstüne üstün gerilemeye başlamış. birçok kalemde*ikinci çeyrek rakamları berbat ötesi durumda. mal satmış neredeyse tek kruş kar edememiş. kar bir tarafa düzgün birçok kalemide bozmuş. geçen yıl gübre yasağı gelmesine rağmen yinede belli oranda satış ve makul kar yapmış. Bu yıl böylede bir bahaneside yok şirketin bakalım 9 aylıklarda neler daha göreceğiz, Normal şartlarda her geçen dönem düzelme ve şirket hisse performasında iyileşme olması gerekirken her dönem kötüleşme ve hisse performansı bir sonraki yılları aratır oldu. 2011 yılındaki fiyatlarda nasıl olurda gezinir. neden şirket hiçbir şekilde bu duruma müdahale etmez. neden yatırımcısını korumaz. Euro borcu sıkıntı yaratacak diye defalarca yazdık. hatta mesaj attık. ne değişti. hiç. ne tedbir alındı hiç. bunun ceremesini kim çekiyor yatırımcı. yazık değil mi. koca şirket öyle bakkal defteri hesabı tutar gibi yönetilir mi. naçizane biz bile gidişatın iyi olmadığını görmemize rağmen şirket yönetimindekiler neden bazı şeyleri görmek istemez veya göremiyor.*neden bizim bu yakınmalarımız şirket hisse performasının bu kadar kötü olması yönetimi hiç mi ilgilendirmiyor. hiçmi bizim feryadımıza kulak verilmiyor. bakın bist nereler geldi. bist 75 binde 12.00 TL olan hisse şuan 109 binde 10.76 TL olması sizlerin ve yönetimin hiçmi vicdanını sızlatmıyor. 7 yılda tek kruş kazandırmamasının yanında parası pul olan yatırımcı hiç mi sizleri ilgilendirmiyor. madem bu kadar duyarsız kalacaktınız perde arkasından filmi bu şekilde izleyecektiniz neden halka açıldınız.*neden bu kadar yatırımcıya sebep oldunuz. borsadan çıkın sizde kurtulun bizde kurtulalım. bu yazdıklarım belki sizleri üzmektedir ancak inanın bizim üzüntümüzün tarifi yok. gözlerimizi önünde yatırımlarımız eriyip gidiyor. biz ne emeklerle ne mücadelelerle bu paraları kazandık. sizlere düşen hisselerinize sahip çıkıp, şirketin yönetmesini bilen veya yönetici vasfına sahip insanların bayrağı bir an önce devralıp gerekli müdahalenin yapılmasını şirket ortağı olarak talep ediyor. Saygılarımla.

21 Ağustos 2017 11:59 tarihinde şirket yatırımcı ilişkileri müdürüne attığım mesaj..buyrun yorumsuz..

4.  Alıntı Originally Posted by explorer Yazıyı Oku
    Yaw önce şu topikte bi pasta takas paylaşın. Kaç gün öncesine kadar gittim. Bitane bulamadım.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yaklaşık 7 yildir bu forum sayfasında yazıyorum. 5 bin civarindada mesaj attım. Teknik, temel analiz, grafik ve takas paylaştım. Ancak bu hissede neredeyse tümünün bir anlam ifade etmediğini tecrübe ederek gördüm. Ancak sizin için şunu söylemek isterim son iki haftada citibank kusmuş (ben bunların yabancı olduğuna asla inanmıyorum tamamen oyun içinde oyun) çıtı 1.4 milyon satmış. (Maliyetinin neredeyse %8 altinda. Doche almış satmış pek değişiklik yok. Emeklilik fonları 1 milyon civarı Almis. Gerisi hikayeden ibaret....bol kazançlar..

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5. sayın belekkimi yahu siz inanıyor musunuz bunların Euro borçlanıp hedge etmediğine. %99,99999999999999999999999999 ya holding ya kişisel hesapları üzerinden muhtelif sözleşmelerle hedge etmişlerdir. zaten yapmamışlarsa kendine hayrı olmayanın yatırımcıya mı hayrı olurmuş. koyverin gitsin. hele bilançodan özkaynakları güçlü göstermek için spk,ufrs tfrs ne haltsa hiçbir kurala uymayan 200 milyon vergi alacaklarını iptal etsinler o zaman görün. alman gençer defter değerini yükseltti hisseleri ky citi doyçe satıyor.. ohhhhh ne memleket ....

Alıntı Originally Posted by forsa Yazıyı Oku
    sayın belekkimi yahu siz inanıyor musunuz bunların Euro borçlanıp hedge etmediğine. %99,99999999999999999999999999 ya holding ya kişisel hesapları üzerinden muhtelif sözleşmelerle hedge etmişlerdir. zaten yapmamışlarsa kendine hayrı olmayanın yatırımcıya mı hayrı olurmuş. koyverin gitsin. hele bilançodan özkaynakları güçlü göstermek için spk,ufrs tfrs ne haltsa hiçbir kurala uymayan 200 milyon vergi alacaklarını iptal etsinler o zaman görün. alman gençer defter değerini yükseltti hisseleri ky citi doyçe satıyor.. ohhhhh ne memleket ....
    Dostum şu işaretlediğim kısmı mümkünse uygun bir zamanında ayrıntılı açıklar mısın ? Teşekkürler

7. tahtaya ky girişi belli oluyor, endeks filan takmaz bagfs

Alıntı Originally Posted by pala Yazıyı Oku
    tahtaya ky girişi belli oluyor, endeks filan takmaz bagfs
    Endekse meraklı olan 30 hissesi alır . Bu ve bunun gibi sığ hisse alanın amacı ve beklentisi farklı olur...

Sayfa 114/556 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •