Sayfa 114/136 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 905 - 912 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    39,80 tl maliyetle ortak oldum hisseye
    Keko bey sizi aylardır takip ediyorum her aldığınız hissede yok bu sefer tutmaz,artmaz,bir kere de olsa yanılır dediysem de tutturamadım.Sizde farklı bir şey var maşallah

İnşallah birleşim mühendislikte de çok büyük farkla tutturamam

Bol kazançlar ortaklar
    başarımızın sırrı bilgi ,tecrübe ve biraz da kısmettedir diyeyim...yıllar geçtikçe başarı oranımız artıyor...buda geçmişte yaptığımız hatalardan ders çıkardığımızı gösteriyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    başarımızın sırrı bilgi ,tecrübe ve biraz da kısmettedir diyeyim...yıllar geçtikçe başarı oranımız artıyor...buda geçmişte yaptığımız hatalardan ders çıkardığımızı gösteriyor..
    O kısmet çok önemli ama bence o kısmetin sebebi baş harfi Z ile başlayan şeye verdiğiniz önem
    Takdir ediyorum

3.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    O kısmet çok önemli ama bence o kısmetin sebebi baş harfi Z ile başlayan şeye verdiğiniz önem
    Takdir ediyorum
    onun kesinlikle etkisi çoktur...ben veriyorum ALLAH da bana fazlasını veriyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Sayın keko ağırlık sizde olarak birleşim mühendislik varsa 50 bin hatta 100 bin lottan fazla var sizde değil mi

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gesanda iken o oranları çok yazmıştım...twiteer hesabımda hala var..ama inanın şu anda tam anlamı ile hatırlamıyorum...aylardır o konuları araştırmadığım için unutmuşum...brlsm de asıl olan artık şirketin ges yatırımlarına ağırlık vermiş olmasıdır..brlsm zaten türkiyede kendini kanıtlamış bir numaralı mühendislik firmasıdır...güzel bir organizasyon yapılanması vardı...saha tecrübesi yüksekti....dolayısı ile ges sektörüne çok da yabancılık çekmediler...esasında işlerini aldıkları inşaatların elektirik ve havalandırma işlerini yaparken tamamlayıcı sektör olarak da ges ortaya çıkıyor..yani onları yaparken hiç zaman kayıp etmeden binaların ges işlerini de yapabilme yeteneğine kavuştular..

önümüzdeki zaman diliminde belli bir inşaat alanı olan yerlere yenilenebilir enerji yapılması zorunluluk oluyor...bu yüzden de daha inşaat sürecinde şirketler yenilenebilir enerji yatırımlarını da yapmak isteyeceklerdir...işte tüm bunları tek seferde yapabilecek bir şirket de brlsm dir...işte bu yüzden de ges sektöründe hızlı büyüme potansiyeline sahiptir..

sürekli dediğim gibi ileride ges ile ilgili güzel işler almaya başlayacaklardır...asıl işleri ile ilgili de güzel işler almaya devam edeceklerdir...çünkü depremin vurduğu 10 a yakın ilde çok ciddi inşaatlar yapılmaya başlanıyor...brlsm buralarda güzel iş potansiyelleri yakalayacaktır..
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    brlsm ges e ağırlığını yeni yeni artırıyor...ileride çok daha güzel ihaleler alacak...neden ?? çünkü saha tecrübesi yüksektir...ikincisi rönesans holding ile yakış işbirliği içindedir..rönesans holdingin girdiği yerlerden brlsm için de ekmek çıkar..

brlsm zaten türkiyede kalitesi ile kendini kanıtlamış saygın bir şirket....işinde türkiyenin bir numarası..bu yüzden de pazardan pay alması çok da zor olmayacaktır...ileride daha seri kaplar bekliyorum ve temenni ediyorum...
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Çok çok teşekkür ederim dostum..dualarınızın sonucunda eşimin kısa vadede de iyilesecegine inanıyorum...içten yaptığınız dualarınızı ta kalbimde de hissedebiliyorum ki tüm işlerim rast gidiyor..bence hisselerini sadelestir..en fazla 3 veya dört hisseye böl sermayeyi..
    Allah acil şifalar versin keko bey

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    onun kesinlikle etkisi çoktur...ben veriyorum ALLAH da bana fazlasını veriyor...
    Sayın keko bugün bir haber vardı TOKİ hiç bir ihalesine katılan olmuyor diye inşaat işleri ve devlet ihaleleri özellikle önümüzdeki aylar bıçak gibi kesilecek birleşim mekanik işleri yapıyor hiç işlerin azalacagi korkusu yokmu.bir dönem Teknosa böyle gazla gidiliyordu işler birden tersine dondu

7.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Sayın keko bugün bir haber vardı TOKİ hiç bir ihalesine katılan olmuyor diye inşaat işleri ve devlet ihaleleri özellikle önümüzdeki aylar bıçak gibi kesilecek birleşim mekanik işleri yapıyor hiç işlerin azalacagi korkusu yokmu.bir dönem Teknosa böyle gazla gidiliyordu işler birden tersine dondu
    Faaliyet raporunda şu anda devam eden projeler kısmında ziraat bankası,borsa İstanbul, vakıflar genel müdürlüğü gibi devletten alınan işler var

8.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Şirketin backlogunda 3.5 milyar TLlik iş var zaten halihazırda, bir sorun olmayacaktır

Sayfa 114/136 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •