Sayfa 115/226 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 913 - 920 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Hissedaşlar pardon benim aklımda İbrahim diye kalmış o yüzden İbo diyip duruyordum Erol muş. Ytd.

2. CELHA - Çelik Halat

TEB 18 bin AK YATIRIM 2 bin satmış. Anlaşılan Erol de 700 bin civarında lot olabilir. Bugün sattığını düşünmüştüm, satsa sevinecektim ama maalesef satmadığı kanaatindeyim. TEB in satışı belki Dohol satmış olabilir. Ytd.

3. AK YATIRIM 42 bin almış TEB 10 bin satmış. AK YATIRIM Erol olabilir mi TEB de patron olabilir mi? Satış haberinden Celha hiç etkilenmedi. Aydın Doğan hissesi olduğunu bilmiyorlar galiba . Delha olsaydı şansı daha çok olurdu. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Vrd Yazıyı Oku
    AK YATIRIM 42 bin almış TEB 10 bin satmış. AK YATIRIM Erol olabilir mi TEB de patron olabilir mi? Satış haberinden Celha hiç etkilenmedi. Aydın Doğan hissesi olduğunu bilmiyorlar galiba . Delha olsaydı şansı daha çok olurdu. Ytd
    Celik halat da hersey olabilir.ytd

5. 7. Uludağ Ekonomi zirvesi başladı. Zirvede gazetecilerin Doğan Medya'nın Demirörenlere satışına ilişkin sorularını yanıtlayan Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı'nın gözleri doldu. Faralyalı, "İnsanız ve duyguluyuz. Ben 3 yaşındaydım... Doğrusu bu sektöre hak ettiği her şeyi sonuna kadar verdiğimizi düşünüyorum çok huzurluyum elimizden gelen her şeyi yaptık. Çok öncülük yaptık bu sektöre" diye konuştu.
    Bu yıl yedincisi düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Doğan Medya’nın Demirören Grubuna satışına ilişkin soruları cevaplayarak, 40 yıllık güzel bir yolculuk yaptıklarını ve uygun zamanda teklifi değerlendirerek satış kararı aldıklarını kaydetti. Grubun piyasa değerinin altında bir fiyata satıldığı yorumlarına yönelik bir soru üzerine Doğan Faralyalı, “Aydın Bey çok iyi tüccardır, malının değerini her zaman korumuştur. Dolayısıyla bunu öyle düşünmüyorum” yanıtını verdi. Faralyalı sözlerine, şöyle devam etti: “Doğan Grubu birçok sektöre girdi çıktı, bu da 40 yıllık güzel bir yolculuktu. Dünyada da medya sektörü çok büyük değişimlerden geçiyor. Dolayısıyla biz uygun zamanı diye düşündük. Gelen teklifi değerlendirdik.”

DERGİ GRUBU ŞİMDİLİK KALACAK

Satışa konu olmayan dergi grubu ile ilgili olarak Faralyalı, şu anda bir satış düşünmediklerini kaydederek, “Dergi grubunda şu anda bir satış yok. Blu TV de grupta kalacak. Daha çok geleneksel medyanın dışında şeyler yapacağız. Daha çok yeni… Oturacağız, stratejik bir plan yapacağız. Mevcut olduğumuz sektörler var, enerji, perakende, sanayi buralarda varız. Bizim hikayemizde her zaman doğru dönemde doğru satın alımlar yapıyoruz. Türkiye’ye çok güveniyoruz, inanıyoruz. Bu nedenle iyi fırsatlar çıkacaktır, biz Türkiyeyiz sonuçta” dedi.

SEKTÖR HAK ETTİĞİNİ VERDİK

Begümhan Doğan Faralyalı, satışa ilişkin hislerini ise gözleri dolarak şöyle ifade etti: “İnsanız ve duyguluyuz. Ben 3 yaşındaydım… Doğrusu bu sektöre hak ettiği her şeyi sonuna kadar verdiğimizi düşünüyorum. Çok huzurluyum, elimizden gelen her şeyi yaptık. Çok öncülük yaptık bu sektöre, zamanıydı yani.”

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Cümle arasında celha diye bir isimde söyleseydi bizde biraz kıpraşırmıydık acaba

7. Nasipten öte köy yokmuş , ama biz garip kaldık

8.  Alıntı Originally Posted by anest06 Yazıyı Oku
    Nasipten öte köy yokmuş , ama biz garip kaldık

stratejik plan yapicaz diyor, belki sanayiye belki de baska bir ise yonelicekler, celhanin satisi da ihtimal dahilindedir heralde. kapiyi calmaya baslicaklardir herkes.

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

Sayfa 115/226 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •