Sayfa 115/996 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 913 - 920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    BİST'te altı sıfırlı sembolik seviye Kanije müdafaası gibi kanlı bir şekilde savunuluyor...
    Tiryaki Jöleli paşa komutasında .. veya halkbank eski müdürü tiryaki hakan atilla paşa .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Çok keyifli oluyor VİOP başlığındaki yazıları okumak...

Tanıdık bir forumdaş şimdi long için tam da zamanı diyor...

Hayalinde eminim paraya para demiyordur...

Hani bildik fıkradır:

Dursun ile Temel Amerikaya gitmiş. Bir kaç gün iş aramışlar ama bulamamışlar. Gezerken kızılderili kafası getirene her kafa için 1000 dolar veriyoruz diye bir ilan görmüşler. Bunun üzerine kenar mahallede bir kızılderili bulup öldürmüşler kafasını götürüp 1000 dolar almışlar o para ile bir hafta yaşamışlar. Para bitince yine kızılderili aramışlar ama bulamamışlar. Bunun üzerine uzaklara gitmeye karar vermişler. Yorulunca dursun temele burada yatalım sabah devam edelim demiş. Sabah güneş doğarken Temel uyanmış. Etrafında yüzlerce kızılderili ellerinde oklarla onları gözetliyorlar. Temel sevinçle :- Kalk Dursun kalk, Paranın ..ına koduk.

Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Öğretmen camiasında Bilfen ana okulu diyorlar mış hastanın çocuğu için
    Bilfen tamam, Italya kuyumculuk fuarı fos çıktı, en az 49 gün olmuş biteli.

Ekşiciler çözer diyordum, onlar da 50 tane başlık açıp çarşafa dolanmışlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Merkel, Almanya’nın koronavirüsle mücadelesinin uzun süreceğini belirterek, "Almanya’daki insanların yüzde 60 ila 70’ine virüs bulaşabilir." dedi.
    ...
    Merkel'in insanlarin yüzde 60-70 kadarina virüs bulasabilir demesi biraz yanlis anlasiliyor sanirim.
    Berlin Charite hastanesinde corona virüs icin ilk testi tanimlayan doktor, eger pandemi baslarsa, pandeminin ancak vatandaslarin %60-70'ine virüs bulastiktan sonra kendiliginden duracagini söyledi.
    Bu %60-70 söylemi buradan geliyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by samreit Yazıyı Oku
    Merkel'in insanlarin yüzde 60-70 kadarina virüs bulasabilir demesi biraz yanlis anlasiliyor sanirim.
    Berlin Charite hastanesinde corona virüs icin ilk testi tanimlayan doktor, eger pandemi baslarsa, pandeminin ancak vatandaslarin %60-70'ine virüs bulastiktan sonra kendiliginden duracagini söyledi.
    Bu %60-70 söylemi buradan geliyor.
    Ya da basit mantık gereği Merkel şunu söylemeye çalışıyor:

Geldiğimiz noktada pandeminin başlamaması olanaksız...

Ya da basit mantık gereği Merkel şunu söylemeye çalışıyor:

Geldiğimiz noktada pandeminin başlamaması olanaksız...
    Olabilir, ama sahsen büyük bir pandemi olacagini beklemiyorum (bilimsel bir aciklamam yok yalniz, belki umut, belki aptallik).
    Tüm Dünya'da olan oldu zaten.
    Cin'de bile karantina ile durdurduk söylemleri bana garip geliyor.
    Yayilmissa tüm Cin'de bile yayilmistir coktan (ücra bölgeler haric).
    Eger yazilanlar/söylenenler gibi yayiliyorsa, Cin'de pandeminin alasini görmemiz gerekirdi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu bahar, temizlik kağıdı, temizlik malzemeleri, kolonya vs den önce selluka çiçeğinin saksıda fidanı bitti bence...

Haberiniz yoktur...Bahçe çiçek meraklısı İzmirliler için geçen yıldan beri popüler çiçek "selluka"...

İzmir'in bu mis kokulu kadim çiçeğini (bir cins sarmaşık) yeniden canlandirmaya çalışıyor İzmir'e gönül verenler...

Selluka çiçeği dernekleri var. Burada meraklıların kendi çiçeklerinden topladıkları tohumları gelenlere bir taneden fazla olmamak üzere veriyorlar...

Ben yaşım gereği tohumdan büyütme meraklısı değilim. Varsa bir kaç yaşında saksı içinde alma yanlısıyım.

1 ay önce internette bir çiçekçiden 2 yıllık 1 metre boyunda bir fidan satın aldım.

Mevsim gereği üzerinde yaprak falan olmayan dal gibi bir şey.

Ama bir haftadır bir arkadaş için arıyoruz hemen tüm çiçekçilerde kalmamış...

8. 6,2007 vurdu çekti

Sayfa 115/996 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •