Sayfa 115/221 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 913 - 920 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1. Takas yok mu anlik arkedesler

2.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    2,3x lara kadar önlem almayan spk bugün tabandan sonra akşam bürütü çakar .. nede olsa ky seviciler!!
    Cunku spk nin hain oldugunu artk bilmeyen yok adamlar patronlarla is birligi yapp ornek patron opersyonu bitiryor dyor ben elimdeki malin cogunu sattm sen aksama gerekeni yap al su sakali da bi bakyosun taban olmus nibasta bide brut takas geliyor aksam seans sonrasi ya zaten bu kücuk yatrmci %20 dusen hissede zararda sen neden bide brut takas verip ertesi gunlerde hiseenn daha cok dusmesne sebep oluyosn ben soylim cunku spk baskani ve yardmcilari rüsvetci hirsz ben bunu cemastada soyledm devlet bu hirsz cetesine el atmadgi surece bunlar daha cok insann kanini emerler arkadaslar belki bir daha yazamicam ama sunu bilin biran once borssadan kurtulun ve gidin arsa alip satin emin olun zarar etmez bide kar yaparsnz cünku siz hisee aldgnzfa sizin aldgnz lotlari giren bir sistemleri var ve akabinde oyuzden dusürp size zarar ettryolar ve aylarca beklyosnz ne patronlara ne spk hirsz heyetine paranizi yedirn sizi koruyan bir sistem yok uzak durun borsadan

3.  Alıntı Originally Posted by emre73373 Yazıyı Oku
    Yıllardır bu kağıdı takip eden alıp satan biri olarak;
    Yazıp yazmamada tereddüt içindeydim..
    Bu kağıt, bu anlamsız hareketlerle 5 lirada olur tekrar 0,89 lara da düşebilir..
    Neden çıkıyor bi araştırın!!!!
    Kazanınca iyi, kaybedince ağlama duvarı..
    Hakikaten bazı arkadaşların yazıları çooookk anlamsız!!

Kumarda bile bu kadar hızlı kazanıp kaybetmezsin yahu!!

Bu yazıyı yazdığımda kağıt 2,40 lar civarındaydı...
    Yazıp yazmamakta tereddüt ettim, birkaç kişinin anlamsız/desteksiz yazılarını görünce.......
    belki kağıt gider, erken satanlar kızar riskini de göze alarak yazdım...
    ama keşke daha da önce yazmış olsaydım..

Uçacak kaçacak diyenlerin yanında, Halen tabandan kağıtlarının neden satılmadığını soran bile var!! Pes arkadaşım, bu sitede var, biraz oku öğren ondan sonra borsa ve böyle spekülatif kağıtlara gir...
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

4. rızza nibasta mal çıkamadı bence... ozellikle dun 2 li seviyelerde kendisi kagıda girmeyince yaprak kıpırdamıyordu... daha çok asagı yukarı yapar diye dusunuyorum.... hiç bir hisse surekli yukarı gitmez buda gitmeyecektir... daha işi bitmedi bence.ytd

5. borsada şirketi, kağıdı aldığın noktayı iyi seçersen orta vade minimum 1 yıl beklersen, %30-40 iyi kar dersen bence pek çok kağıt kazandırır. günlükçüler kaybetmeye mahkumdur

6. Asansör hareketleri beklediğimi de yazmıştım..
    Ancak takasları iyi takip etmeyen ve alan-satanı göremeyenlerin yapacağı iş değil anlık al-sat...
    Sonra hep asansör aşağıya hızlı iniş yaparken yakalanmak da kaçınılmaz olur!!!

7. Bu arada tabanda 1,635 bin lot var..
    Bu günkü 14 m adet yakın işlem hacmine göre çok değil ama... yarın veya öğleden sonra da ne yapacağı belli olmaz...

8. Anlık takas lutfen

Sayfa 115/221 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •