Sayfa 1156/1230 İlkİlk ... 1566561056110611461154115511561157115811661206 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 9,241 - 9,248 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

ben de çok yüzeysel küçük bir araştırma yaptım bir kaç şirket dikkatimi çekti... acıelsan selüloz ve sahibi verusa holding, ısı yalıtımıyla ilgili dinamik ısı, yurt dışındaki cruze gemileri liman işletmeleri ile global yatırım , ihracatla ilgili olarak tgs dış ticaret, yine poltek i hatırlatan megap ve sarkuysan, fiber altyapı ile ilgili turk prysmian kablo, elektrikli otobüslerle karsan, temizlik ürünleriyle seyitler kimya ve hedef girişim, yurt dışına gıda ihracatıyla ilgili olarak konfurt, elektrik elektronik taahhütleri ile ilgili olarak karel ve orge, yenilenebilir enerji ile ilgili olarak naten ambalaj sektöründe kartonsan ve gedza, otomobil yan sanayiinde ise jantsa fmizp bfren gibi bilinen şirketler ... cosmos yatırım var mesala faaliyet konularından biri sanat eserlerinin ticaretiymiş ilginç geldi bana ...
    bu şirketlerin bilançolarına fk larına piyasada ne kadar hisseleri olduğuna, bunların spekülatif hareketlerine kesinlikle bakmadım henüz sadece faaliyet konularıyla ilgilenmeye çalıştım ... hiçbir şekilde rakip şirketlere karşı bir kötüleme bunları ön plana çıkarmaya çalışma gibi bir amacım kesinlikle yoktur ...tamamen borsa ile ilgili daha çok bilgi sahibi olmak için küçük bir araştırma yapmaya çalıştım... umarım herkes kendisi araştırmalarına yaparak kendisine en uygun yatırımı yapacaktır...
    bu konudaki paylaşımlar için şimdiden teşekkür eder sağlıklı günler dilerim saygılar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

2. Eski bir Global Liman çalışanı olarak, Global Liman'ı önerebilirim. (Global Yatırım'daki son durumları bilmiyorum , lakin limancılık başlı başlına çok karlı ve çok niş bi alan)

3. Cauti Bey Merhaba,

Hatırladığım deva holding’e yatırımınız vardı devam ediyor mu ?

Şirketi incelediğimde tüm karlılık oranlarında son 1-2 senede kayda değer bir yükseliş var ve büyüme oranları da oldukça iyi. Grafikte çok yükselmesine rağmen bu karlılık ve büyüme devam ederse oldukça ucuz. Siz bu şirketi yakından bildiğiniz icin soruyorum; bu karlılık oranı ve büyüme sürdürülebilir mi ? Kaynağı nedir ?

4. Dünyadaki tüm altın rezervleri herkese eşit dagitilsa kişi başı düşen altın kaç gram? Bilen var mı?
    Ona göre kendim,hanım ve çocuk için alım yapacağım.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

5.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Dünyadaki tüm altın rezervleri herkese eşit dagitilsa kişi başı düşen altın kaç gram? Bilen var mı?
    Ona göre kendim,hanım ve çocuk için alım yapacağım.

İlginç bir yatırım tarzı
    35.000 ton altın var. 7,7 milyar insan ( 2018 rakamı)
    kişi başı 4,5 gram alsanız yetiyor yaklaşık talebinize göre

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    İlginç bir yatırım tarzı
    35.000 ton altın var. 7,7 milyar insan ( 2018 rakamı)
    kişi başı 4,5 gram alsanız yetiyor yaklaşık talebinize göre
    Kendimize düşeni hatta daha fazlasını almışız o zaman

abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

7.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Kendimize düşeni hatta daha fazlasını almışız o zaman

Allah bol kazanç ve daha fazla gram versin

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Allah bol kazanç ve daha fazla gram versin
    Amin. Cümlemize.

Sayfa 1156/1230 İlkİlk ... 1566561056110611461154115511561157115811661206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •