Sayfa 1156/1312 İlkİlk ... 15665610561106114611541155115611571158116612061256 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 9,241 - 9,248 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. Bu reptilyan yöneticiler mevzusu hiç bir yerde olmadığı kadar burada konuşulduğu - ve komplo teorilerinin doğası gereği - yorumlar birbirini besleye besleye büyüdüğü için ben de yarı şaka yollu yazıyorum.

bazı düşünce deneyleri yapalım.

1. devasa, hükümetler üstü bir uluslararası organizasyon tarafından planlı ve yer yer kanlı bir şekilde bu projenin yürütüldüğünü varsayalım.
    2. proje dünyadaki her bir bireyi tapusuz/topraksız bırakarak sonsuza kadar kiracı/subscriber yapmaya bir şekilde zorluyor ve bunu avrupa -abd - 3. dünya fark etmeksizin, kademe kademe beceriyor olsun.
    3. gözü açık ve büyük oyunu gören bireyler olarak bu projeye karşı en büyük korumanız t*kat tapu müdürlüğü ve tok*at 1. noteri garantili bir kağıt parçası mı olurdu?

yani düşünün, pandemiyi planlamış ve tüm dünyayı bir şekilde aşılayacak kadar beyin yıkamış bir organizasyon var. pandemiden çok daha büyük ve muhtemelen kanlı safhaları da olacak mülksüzleştirme operasyonu içinde.

ve benim hedge mekanizmam TC soğuk damgalı 4 adet kağıt mı?

2. Arsa fiyatlarinda bence balon yok. Covidden sonra deprem de müstakil evin önemini ortaya somut şekilde koymuştur. Arsa fiyatlarının yükselişinin kisaca alti doludur. Yakın gelecekte kucuk villa parsellerine bile belki iyi bir yerden 3 daire verilerek ancak takas gücü olusturulabilecek.Arsalar ,ilerde ortaya çıkması muhtemel başka bir kapanma ya da depremlerle değeri daha da arttikca alınamaz hale gelecek. Altın gibi toprak da sınırlıdır çünkü..

SM-N770F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    WEF'e hangi şirketler üyeymiş bir bakarsanız, gücün büyük kısmının nerede toplandığını görürsünüz.

ytd
    Aslında herkes devasa şirketlerin ortaklık yapısına baksa o ortaklık yapılarının yukarda ne kadar az kişinin sahipliğinde olduğunu görse bu wef mef zırvalarını o kadar da küçümseme gafletinde bulunmaz da neyse.Sistemi yönetenlerin en büyük gücü bu zaten ,gözönündeki devasa gerçekleri bile komplo teorisi vs diye yaftalayıp küçümsetiyorlar.Ali yeşildağ ın dediği gibi birilerinin en büyük marifeti paranızı şeederken size kendilerini alkışlatması.Her neyse 2030 a bir şey kalmadı adamlar sallıyorlar mı ,boş mu konuşuyorlar yoksa sözlerinin eri adamlar mı anlayacağız.

4. Adamlar ne yapacaklarını birincil ağızdan söylese bile inkar eden acayip bir topluluk türedi asıl ilginç olan o.

Hiçbir şeyiniz olmayacak, özeliniz olmayacak, her şeyi kiralayacaksnız diyor WEF'in başındaki zat; bakıyorum insanlar öyle bir şey yok falan diye sayıklıyor. Bunlara anlatacak bir şey yok.

Neyin ne olduğunu gören insanlar kendilerini kurtaracak (ya da kurtarmaya çalışacak), gerisi de yaptığı seçimlerin bedelini ödeyecek.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Bir çok yerde, aidat, kirayı geçti diye haber yapılmış da, aidatın, kirayı geçtiği tek 1 örnek rica etsem

O çok bilinen 1.000 USD aidat olan bahsedilen 4,5 +1 ultra lüks rezidansta, kira ne kadar acaba ?
    900 USD mi ?

6. İstanbul Gaziosmanpaşa'da dört şehir eşkıyası sokak ortasında bir adamı önce dövdüler, sonra göstere göstere vurdular!

https://twitter.com/yirmiucderece/st...88606395699201
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. https://www.odatv4.com/magazin/ozlem...cikti-82238435

köyümüze dönelim ,
    çiflik kuralım....
    meğersem bir masalmış...

8.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Hayatın akışında yarı rastlantısal gidip duruyoruz işte. Tolstoy'un Savaş ve Barış'ı aslında tam olarak şu soru üzerineydi: tarihin akışı üzerinde ne kadar kontrol sahibiyiz?

Bu wef mef new world order zırvalayanların 3-4 sene bile departmanlaşmış bir şirkette çalışmadığına eminim. Sadece 1 insanın dahil olduğu senaryolarda bile mikro ölçekte "planlama" korkunç derecede zordur. Planladım, öngördüm sanarsınız.

Devasa işlemci güçlerine de sahip olsanız insan ve toplum faktörünü simule edemezsiniz.
    Büyük oyun, bizi böyle yönlendiriyorlar diyenlere soruyorum, hiç kurumsal firmada çalıştın mı diye. Genelde hiç çalışmamış oluyor yada çalıştım ama bana göre değildi diyorlar. Bir site yöneticiliği yapmamış oluyorlar
    Malesef toplumumuz plan yapmayı bilmediği için hayal kurmak güzel geliyor.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

Sayfa 1156/1312 İlkİlk ... 15665610561106114611541155115611571158116612061256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •