Sayfa 116/459 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 3671 madde; 921 - 928 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

Sevgili keko yolun açık olsun, evladımızında Allah yardımcısı olsun. Tebrik ederiz onuda

2.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Sevgili keko yolun açık olsun, evladımızında Allah yardımcısı olsun. Tebrik ederiz onuda
    Çok teşekürler dostum.. darısı tüm gençlerin başına..

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Arkadaslar benim büyük oğlum konya üniversitesi yazılım mühendisliğini kazandı.. onu okuluna bırakıp geri Batman'a dönecem..şu anda otobüsteyim..bir iki günüm yollarda geçecek..
    Tebrik ederim. Başarıları daim olsun inşallah

4.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    keko yoldaş ; tacirlerden kadirhan öztürk şirkete gitmiş güzel bilgiler derlemiş ..https://www.youtube.com/live/InNlqJN...j-f3uZrsF6SVp0 bu videonun ortalarında sanırsam..
    Bir kurumda, kendisinin tabiriyle head of research (analist ekibinin başı/direktörü) olan bir kişi, titri gereği sadece temel analiz yapar. Teknik analiz işi değildir ve bu titrde olan başarılı insanlar teknik analizden hiç mi hiç haz etmezler. Ama kurum tacirler olunca elbette işinin ehli insanlara pek de az rastlıyoruz.

Diğer bir husus, bu titrde olan kişiler uluorta çıkıp her yerde konuşamaz, konuşmamalılar. Kendisi de ingilizcesini pekala çok iyi bilir, chinese wall (çin duvarı diye tabir edilir sektörde) denen kural boşuna konmamıştır. Yabancı kurumda olsa bu yaptıklarına asla izin vermezler, yaparsa da anında kapı dışarı ederler.

Başka bir husus daha; teknik analiz yaparken fiyat hareketlerine çok hakim gördüm kendisini, muhtemelen kendine de alım satım yapıyor hissi uyandırdı bende. Bu da yasaktır böyle kurumlarda, tacirlerde çaycısından şoförüne herkes al sat yapıyor o ayrı bir durum elbette.

Lafın özü, bu şahsı yukarıda saydığım sebeplerden dolayı ben hiç tutmadım ve hatta kara listeme (asla izlenmeyecekler) aldım. Kocaerle ilgili değil bu tespitlerim, şahsın kendisi ile alakalı. Gerçekten başarılı bir head of research olmak istiyorsa, kendisini başarılı raporları ile anmak isterim, sosyal medyada boy gösterişi ile değil.
    Son düzenleme : müzikal; 27-09-2023 saat: 18:56.

5.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Tebrik ederim. Başarıları daim olsun inşallah
    Teşekkürler müzikal dostum...yolculuklar uzun oldu mu kötü..kafa davul gibi oluyor.. bir gün fuul uyursam ancak kendime gelirim..

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Arkadaslar benim büyük oğlum konya üniversitesi yazılım mühendisliğini kazandı.. onu okuluna bırakıp geri Batman'a dönecem..şu anda otobüsteyim..bir iki günüm yollarda geçecek..
    Konya benim 2. evim. Üniversite orada geçti. İsabetli karar. Tebrik ederim.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Güzel bölüm, tebrik ederim, mezuniyetini de görmeniz dileğiyle, fırsat bu fırsat biraz kafayı dinlendirirsiniz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. patron yine malmı yediriyor nedir..

Sayfa 116/459 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •