Sayfa 116/342 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 2733 madde; 921 - 928 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

SN Sımovic sattınız mı yoksa ...bu kadar erken pes etcegınızı sanmıyordum.temettu falan yazdıydınız 6 ay beklersınız dıye düşünmüştüm umarım pişman oşmazsınız

2.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    SN Sımovic sattınız mı yoksa ...bu kadar erken pes etcegınızı sanmıyordum.temettu falan yazdıydınız 6 ay beklersınız dıye düşünmüştüm umarım pişman oşmazsınız
    Daha da iyi olacak.... bu daha başlangıç..sesa ambalaj da satis surecinde bugün öğrendim..2018 yılının kağıdı olacak bakab...

Hiç sanmam ama İnsalkah öyle olur...temmuzfa yanımda çalışan bir 2 arkadaşla görüşmüştük ASELSAN 15 li seviyelerde Bn patron sende al dedıler kağıt 3 ayda 34 E gıttı 10 yıl bekle bokab ta 10 lira olsa para mı kazandık dıcez...Cb inat beklıceZ

4.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Hiç sanmam ama İnsalkah öyle olur...temmuzfa yanımda çalışan bir 2 arkadaşla görüşmüştük ASELSAN 15 li seviyelerde Bn patron sende al dedıler kağıt 3 ayda 34 E gıttı 10 yıl bekle bokab ta 10 lira olsa para mı kazandık dıcez...Cb inat beklıceZ
    Teldeki kuşa değil eldeki kuşa bakalım sn alibeyoğlu....ben bu kağıdı 2011 yılımda 1.7 maliyetle aldım...5 yıldır alıyorum...7 tl altından 1 lot satmam

5. Global pasiften alıyor veren kim? Tacirler ve seker, global'in aldığını görüyorlar ve güya hala veriyorlar ne icin acaba? Birileri görüp satış dalgası var sanıp düşerde pasiften mal alırız hesabımi yapıyor bu köy kurnazları? başka mal alan satanda yok zaten, tacirler ve şeker aklinimi yitirdi de globalin aldığını görüyor ve hala ısrarla mal veriyorlar, sizce de bu işte bir bit yeniği yokmu? Tacirler etin ne budun ne, hepi topu 236 bin lot malın kalmış kiminle dans ediyorsun derler adama, bunlar çakal, bir cepten obur cebe, tacirler-şeker-ziraat-Philip capital ve Gedik tahtayı götürecek olan bunlar, globali saymıyorum bile

6. Bilançoyu görelim

SN lookbak zarar Dan bile satıp çıkarım diyorsunuz...5 yıl bekle 1.7 den 7 ye kazanç mı bu. Kar bunun neresınde.......Bn 12 den önce satmam

8. Herkes gittiğinde bu kağıt 20 yi de 30 u da görür. Biz satmadığımız için gitmiyor zaten. Saya saya bitiremediler boncuk gibi lotları.

Sayfa 116/342 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •