Sayfa 116/841 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 921 - 928 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Neyi yaşıyoruz o bile belli değil, asgari ücret zammını mı? Daha o kisima gelemedik bile.. ne peki yabancı mı, o zaten yoktu ki! Niye yoktu ne biliyorsun derseniz, niye bozdurup gelsin ki?
    La casa da para yok olabilir mi?
    Bilançolara kadar baskı olabilir bilemiyorum..
    Bilancolarini bilen tahtacilar sinsice işleri o sürece kadar halleder. Daha vakit var zaten..
    Faizcilerin etkisini yaşıyoruz, vadesi dolupta giren var mı? Dövizi bozdurup faize giden var mı veya borsaya gelen var mı? Oysaki elde ne kaldı silah 250 baz puan daha! Ya o tarihe kadar sikacaklar ya da o tarih gelince arttirmayip artık arttirmayacaz diyecekler ama 42.5 takılı kalırsa biraz sıkıntı.. ytd

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ak gözlü bank takipteki alacagini 1.8 milyarı, 781 milyona 6 firmaya satmış. 2.3 misli alacağını yemiş. Küçük ya da büyük, az ya da çok.
    Sonuçta fi tarihinde para çekenler ucuz faizden odemedikleri borçları, suanki faizden öderler mı?
    Veya odeyebilirler mı! Uçtu aradaki fark..
    Ne güzel dünya be! O 6 firma da alabileceği kadarını almaya calisacak. Hadi 781 yerine 1250 bile alsa yüzde 50 kar.. ya da yıllara dagitsa alma işini ki avukat aracılığı ile başka bankalara yapılandırılmış gibi olacak. Ytd
    Bankanın daha fazla faiz artmadan ve yıl bitmeden bu işi yapması ve takipdeki alacaklardan düşüp nakit oluşturması da normal! Para lazımdan ziyade aradaki fark ilginç! Acaba faiz arttırımı sondu da bu kadar büyük fark ile çok uygundan verdi. Kestiremiyorum veya ongoremiyorum. Kimbilir? Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    İleri geri yazıyorum bazen ama, petkim'den endişem yok... ne idüğü belirsiz hissesi olanlar düşünsün...
    Ne kadar düşerse düşsün, Petkim eninde sonunda ederine gidecek hisseler kategorisinde...
    satmadığım sürece kâr / zarar muhasebesi asla yapmıyorum...
    Banka harici bist10 a alınmış

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

200 günlük altına sarktık. 1755 destek yanlışım yoksa Dandanakan hc nın fibosu 1783, bistbanka dışı 10 a alıcaklar yılın başında cila değilse!
    Sonrası oboya inanmamıştım öncekinde olursa Kasımpaşa. Ytd
    Sabah sabah cilalamaymis! Sürdürebilir endekse de alım haberi gelince yanlışım yoksa o da cila olmuştu.
    10 a almaları için o kadar hacim yaptimi bu! Yaptiysa kuru sıkı fayda sağlamış. Ytd

5. iyi akşamlar sayın spenc dolar bazlı 30 yıllık bir grafik varmıdır petkime ait en az kaç cent i görmüş mesela 2008 krizinde kaç cent bu petkimin dibi ... pandemi kaç cent kaç sefer 1 doların üstüne çıkmış bunları net nasıl görürüz yada gören birileri paylaşabilir mi ?

yatırım tavsiyesi degildir herkes kafasına göre takılsın ...

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

59 cent altına fiyatlar inerse kanal alt bandı 57 cent.
    Noname hc iyi akşamlar. Dandanakan hc nin çizgileri son durum bu! Doların durumu ne olur bilemem ama 2020 de en düşük dip 33 cent o süreçten bu yana en çok klibi fifty cent fiftyfive centten paylaştım. Tabi kuşlu sitede Mergen hc nin 60 cente Petkim veriyorlar twitinin altında birisi geçmiş yılların ay ay ortalamasını paylaşmışti tablo şeklinde. 1 doları ne zaman geçmiş dersek utanilmasi lazım bunu cevabı için.. ytd

Petkim 1996 - 2023 arası ortalama usd fiyat tablosunu biri paylaşmış, mergen hc nin 647 bin izlenmeli 5 gün önceki twitinde.. ytd

Petkim 1996 - 2023 arası ortalama usd fiyat tablosunu biri paylaşmış, mergen hc nin 647 bin izlenmeli 5 gün önceki twitinde.. ytd
    Yanlız şimdi tekrar baktım o tabloda Petkim bedelsizleri dahil değilmiş! Özgürlüğe yatırım diye biri paylaşmış emeğine sağlık. Ytd

Sayfa 116/841 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •