Sayfa 117/395 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 3155 madde; 929 - 936 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Dostum, buradaki püf noktası bu hisseye bağladığınız paraya ihtiyacınız olup olmaması. İhtiyacınız varsa her şey olabilir. İhtiyacınız yoksa şu anki zararınız sadece kağıt üstündedir. Borsada kar da zarar da satana kadar fiktiftir, gerçek değildir...

Hisse ile ilgili tek gerçek artık borçsuz, her dönemde sağlam kar yazan, yazacak olan bir hisse olduğudur. Atasözümüzde dendiği gibi tekkeyi bekleyen çorbayı içer...

Aynı zamanda Hissedarxd'ye katılıyorum. Şu ana kadar izlediğimiz süreç tamamen şeffaf bir şekilde ve kötü niyet olmadan yürütüldü. Beklemek şu anda en doğru hareket olacaktır...

Her şeyin hayırlısı...

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Şirket yüklü satınca sağlam düşmüştü. 31den hızlıca 20 altına gelmişti. Tersi olur mu olmalı mı ? Bilmiyorum. Ben enflasyon eklenmiş zararımla bayrağıdır bekliyorum. Daha çok bekler miyim sizce
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Dostum, buradaki püf noktası bu hisseye bağladığınız paraya ihtiyacınız olup olmaması. İhtiyacınız varsa her şey olabilir. İhtiyacınız yoksa şu anki zararınız sadece kağıt üstündedir. Borsada kar da zarar da satana kadar fiktiftir, gerçek değildir...

Hisse ile ilgili tek gerçek artık borçsuz, her dönemde sağlam kar yazan, yazacak olan bir hisse olduğudur. Atasözümüzde dendiği gibi tekkeyi bekleyen çorbayı içer...

Aynı zamanda Hissedarxd'ye katılıyorum. Şu ana kadar izlediğimiz süreç tamamen şeffaf bir şekilde ve kötü niyet olmadan yürütüldü. Beklemek şu anda en doğru hareket olacaktır...

Her şeyin hayırlısı...
    Teşekkürler. İnşallah ya...bedelsiz haberi var tahsisli den ayrı bir olay mi

3. Açıklamalar
    Şirketimizin 30.10.2023 tarihli özel durum açıklamasında da bahsedildiği üzere Sermaye Piyasası Kurulu'nun 27.10.2023 tarihli ve 2023/65 sayılı haftalık bülteninde Tahsisli Sermaye Artırım başvurumuzun olumlu karşılandığı duyurulmuştur.

Bu kapsamda, Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili bülteninde de ifade edildiği şekilde nihai satış fiyatının belirlenebilmesi için Borsa İstanbul A.Ş.'ye Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.aracılığıyla bugün başvuru yapılmıştır.

4. Yarın öbürgün fiyat belli olur. Sonra bu fiyat üzerinden SPK başvurusu ve son.

Tertemiz.

Yönetimi tebrik ederim, tıkır tıkır; 1 gün bile vakit kaybetmediler...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

5. Şirketimizin 30.10.2023 tarihli özel durum açıklamasında da bahsedildiği üzere Sermaye Piyasası Kurulu'nun 27.10.2023 tarihli ve 2023/65 sayılı haftalık bülteninde Tahsisli Sermaye Artırım başvurumuzun olumlu karşılandığı duyurulmuştur.

Bu kapsamda, Sermaye Piyasası Kurulu'nun ilgili bülteninde de ifade edildiği şekilde nihai satış fiyatının belirlenebilmesi için Borsa İstanbul A.Ş.'ye Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.aracılığıyla bugün başvuru yapılmıştır.

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Bir önceki sermaye artırım şablonu. Mevcut sermayeye ne şekilde ulaşıldığına ilişkin.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku

Nasreddin Hoca bir ahbabından borç almış. Elde avuçta olsa Hoca hemen ödeyecek ama yoksulluğun iki gözü de kör olsun. Daha vadesi gelmeden adam alacağı için Hoca’nın kapısını aşındırmaya başlamış. Bir böyle iki böyle derken yine bir gün adam borcunu istediğinde;

– Şu anda yok ama, demiş, çok yakında ödeyeceğim,

Böylesi düşman başına, adam yüzsüz mü yüzsüz:

– Söyle Hoca, ne zaman vereceksin, kimden bulup vereceksin!
    – Evin önüne çalı ektim!
    – Niye?
    – Koyun sürüsü geçerken yünleri çalıya takılacak.
    – Sonra?
    – Bizim hatun bu yünleri toplayacak, yıkayacak, tarayacak, eğirecek, dokuyacak, ben de götürüp satacağım.
    – Eee?
    – Ne e’si be adam, sordun ya, senin paranı o zaman öyle ödeyeceğim.

BEDELSİZ VERİLDİ.

YENİSİ NASREDDİN FIKRASI GERÇEKLEŞİRSE OLUR.

8. Sayın hissedarx..
    Bugün bile fiyat baskılama vardı sanki.. goturmediler yukarı..tavandan ağır satışlar geldi..sonunda diz cokturduler..
    Neden baskılama devam ediyor ki..
    Başvuru kabul edildi..odas fiyat i kabul etti ...
    Hala devam mi edecekler sizce baskılama ya..
    Fiyat belli olana kdsr Yada spk ya başvurana kadar fiyatı sabit tutmak işlerine mi gelir...

Teşekkür ederim..

Sayfa 117/395 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •