Sayfa 117/404 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 3228 madde; 929 - 936 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,039
     Alıntı Originally Posted by Abomber Yazıyı Oku
    Hatta flamanın sapını 17,50 den çekersek 20,30 flama hedefi yapar... İzleyelim... Ben demiyorum bunları grafik söylüyor, ben yazıyorum sadece
    Hocam flamanin sapı elimizde kalmasa bari

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Neticemize yönelmesin de

"Her Koyun Kendi Bacağından Asılır"

3. Iyi geceler haci abi çok iyimsersin ama kagıdın sahıbı bıle yok suan bası bos yılkı atı gibi hisse mesela endex 90 bıne ınsın bu kagıt eskı sevıyesıne gelır 13.60 lara her yukarıya gıdış satıs fırsatı oluyor aklıbasında yatırımcılar ıcın kımse hıssenın tursusunu kurmayacak herkes para kazanmanın derdınde
    kımısı az kımısıde doymak bılmez aç kalır sonunda beklemekten

4. 2021 e kadar 30 lu rakamlari kesin göreceğiz

"Her Koyun Kendi Bacağından Asılır"

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,039
     Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    Iyi geceler haci abi çok iyimsersin ama kagıdın sahıbı bıle yok suan bası bos yılkı atı gibi hisse mesela endex 90 bıne ınsın bu kagıt eskı sevıyesıne gelır 13.60 lara her yukarıya gıdış satıs fırsatı oluyor aklıbasında yatırımcılar ıcın kımse hıssenın tursusunu kurmayacak herkes para kazanmanın derdınde
    Sayın cefri endex 90 bine geldiğinde hangi kağıt dayanır bu düşüşe? MAALT da bundan nasibini alır. O seviyeleri gördüğü an bizim için yeniden alım fırsatı olur bizim için. Sayın cefri grafikler uçacak kaçacak diyor. Bizde beklemekteyiz. Gerisi ya nasip . Sizide aramızda tekrar görmek isteriz.

6.  Alıntı Originally Posted by cefri Yazıyı Oku
    Iyi geceler haci abi çok iyimsersin ama kagıdın sahıbı bıle yok suan bası bos yılkı atı gibi hisse mesela endex 90 bıne ınsın bu kagıt eskı sevıyesıne gelır 13.60 lara her yukarıya gıdış satıs fırsatı oluyor aklıbasında yatırımcılar ıcın kımse hıssenın tursusunu kurmayacak herkes para kazanmanın derdınde
    O zaman hiç bir kagidi almayalim endeksin 90 bine dusmesini bekleyelim. Birakin maalti endeks 90 bine dusse garanti bankasi dahi kim bilir nerelere gelir. Bu yaziyi yazarken bizimle dalga geçtiginizi dusunuyorum. Saygılar.

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,039
    O kadar güzel pişirdiler ki kağıdı altını yakmadan suyunu kurutmadan yağını tuzunu abartmadan. Bide afiyetle yiyebilsek artık. 2021 ler çok abartı kim bekler kanser olur insan

8. yorumlar neye göre yapılıyor anlamıyorum, gören de çok süper bir şey zannedecek...
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

Sayfa 117/404 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •