Sayfa 117/631 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon
Arama sonucu : 5047 madde; 929 - 936 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

1. doların sevdalıları

doların yatırımcıları

doların uşakları

hepinize topunuzu hodri meydan bu ülkeyi sevmeyen , sevdiği söyleyip kendi çıkarına, korkularına saplananlar arasındakiler:

DOLARA TAPANLAR VARSA ONLAR TESPİT EDİLMELİ VE FETÖCÜLER GİBİ HAİN İLAN EDİLİP VATANDAŞLIKTAN ÇIKARILMALIDIR

BU YÖNDE KANUN TEKLİFİ istiyoruz tip mi chp mi iyi parti mi nereden gelirse gelsin desteğim tam olacaktır.

İyice dellendim,, dolar da dolar ahh dolar vahh dolar , neden yükselmedi bizim dolarlar diyorsunuz ya, neden yükselmedi o diyenler eski başkan trumpun kalçası altında kalasıcalar, yabancı paraya tapa tapa ülkesinin değerini unutanlar hepinize yuh olsun lan yuhh başka lafım da yok .!!

dolarla sadece mecbur olduğumdan yurtdışında işim olur bu ülkede asla elimi sürmem diyorsan sezen aksudan sana en güzel şarkılar gelsin kardeşim,

xBank bu ay getirileri,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by Deniz Ali Yazıyı Oku
    doların sevdalıları

doların yatırımcıları

doların uşakları

hepinize topunuzu hodri meydan bu ülkeyi sevmeyen , sevdiği söyleyip kendi çıkarına, korkularına saplananlar arasındakiler:

DOLARA TAPANLAR VARSA ONLAR TESPİT EDİLMELİ VE FETÖCÜLER GİBİ HAİN İLAN EDİLİP VATANDAŞLIKTAN ÇIKARILMALIDIR

BU YÖNDE KANUN TEKLİFİ istiyoruz tip mi chp mi iyi parti mi nereden gelirse gelsin desteğim tam olacaktır.

İyice dellendim,, dolar da dolar ahh dolar vahh dolar , neden yükselmedi bizim dolarlar diyorsunuz ya, neden yükselmedi o diyenler eski başkan trumpun kalçası altında kalasıcalar, yabancı paraya tapa tapa ülkesinin değerini unutanlar hepinize yuh olsun lan yuhh başka lafım da yok .!!

dolarla sadece mecbur olduğumdan yurtdışında işim olur bu ülkede asla elimi sürmem diyorsan sezen aksudan sana en güzel şarkılar gelsin kardeşim,
    dolarda bekleyenler son 1 senede sadece avucunu yaladi
    aci var, hem de siddetli bir aci
    dolayisiyla muthis bir kin birikimi oldu bunlarda
    her turlu belirsizlik ortaminda ellerini ovusturuyorlar
    kasada tutan zaten tam korkak
    dolar bir de euro'dan dayak yedi
    kim gelirse gelsin bence dolarda ayni husran 2023te de bunlari bekliyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    isc ozelinde ise 2023 senesi bence tarihi bir yil olacak
    aha da buraya yazmis olayim
    kimseye de yatirim tavsiyesi degildir, laf ola beri gele

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    ....Seni de rahatsız ettiyse ret listene ekleyebilirsin. Benim ne yapacağımı bana bırak. Faydası da, zararı da bana ait. Forumda da sahipliğiniz yoktur umarım.
    forumda sahipligim olsa ne fark eder? ben su ana kadar kimi susturmusum, kime dalasmisim?
    tavsiyedir benimkisi, tabi ki akil verecek halim falan yok

6. İş bankası tavana gidiyor hadi hayırlısı

7. Alın size enflasyon muhasebesi. Malını 10-11 e kaptıranlara anlatırsınız şimdi enflasyon muhasebesini.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

İSCTR günlük,

Sayfa 117/631 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •