Sayfa 117/534 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 929 - 936 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Dün yfas 4.71 ortalama ile 13.5 milyon lot mal aldı. Onun altına salacağını sanmıyorum..
    Abi günlük değil ki adamın aldığı. Zaten senaryoma göre orayı görüp milleti döküp hızla 5 üzerine yerleşmeye gidecek

5 üzerine yerle$mez, anca pazarlar yerle$tirirler..

Dikkatli trade edin.. Tabela kağıtlardandır malum..

Temkini elden bırakmayın..

Çoğu ana cycle'da yola geç çıkar ama işini bitirince kati döner, tipik Mhp doğası kültürü.. )

Selamlar, iyi trade'ler..

dün vermiştim daralma var ayvayı yedik diye.
    dolar

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    dolarda bu daralmayı vermiştim bir kaç saat önce.
    yapıyor yapacağını işte.

burada.....

bir daralmada işctrde var.
    hayırlara vesile olsun işallah.

gelecek hafta
    olacak bişeyler.
    ya toptan batarız.
    yada çıkarız bu krizden.

7.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    5 üzerine yerle$mez, anca pazarlar yerle$tirirler..

Dikkatli trade edin.. Tabela kağıtlardandır malum..

Temkini elden bırakmayın..

Çoğu ana cycle'da yola geç çıkar ama işini bitirince kati döner, tipik Mhp doğası kültürü.. )

Selamlar, iyi trade'ler..
    Ve aleyküm selam.

Halka açıklık oranı yüksek hisselerden hep korkarim doğrusu ama krdmd biraz farklılaştı bence. Hisse çok yukarıları hedefe aldı gibi geliyor bana. Dolar yükseldikçe hem ucuzladı hem de doların yükselişi kağıda yaradı sanıyorum. Uzunca süre dolar aşağıda kaldı dinlendi. Şimdi daha nereye gidecek belli değil. Krdmd ye yaradı bu iş gibi geliyor bana. 6 üzeri ilk sağlam durağı. Oraya kadar öncelikli dolar hedefi olan 1.03 center 5.40 üzerine denk geliyor. BENCE bunu toplayan adamların maliyeti 3.50-4 arasını buldu. Buralarda kalmayacak ilerleyen dönemde. Tradelere yaramıyor bu analizler tabiki ama bu bakışla trade ediyorum/ edeceğim kendi adıma.

Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Ve aleyküm selam.

Halka açıklık oranı yüksek hisselerden hep korkarim doğrusu ama krdmd biraz farklılaştı bence. Hisse çok yukarıları hedefe aldı gibi geliyor bana. Dolar yükseldikçe hem ucuzladı hem de doların yükselişi kağıda yaradı sanıyorum. Uzunca süre dolar aşağıda kaldı dinlendi. Şimdi daha nereye gidecek belli değil. Krdmd ye yaradı bu iş gibi geliyor bana. 6 üzeri ilk sağlam durağı. Oraya kadar öncelikli dolar hedefi olan 1.03 center 5.40 üzerine denk geliyor. BENCE bunu toplayan adamların maliyeti 3.50-4 arasını buldu. Buralarda kalmayacak ilerleyen dönemde. Tradelere yaramıyor bu analizler tabiki ama bu bakışla trade ediyorum/ edeceğim kendi adıma.
    Eyvallah, bahsettiğin bu hususların çoğu aynen her cycle'ında var olan durumları..

Hani olur da 6'ya yakınsama durumların da bile ekstra tikkat..

Bol $ans..

Sayfa 117/534 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •