Sayfa 118/182 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168 ... SonSon
Arama sonucu : 1449 madde; 937 - 944 arası.

Konu: TBORG - Türk Tuborg

1. Hisse temel olarak ucuz benim icin gerisi laf-i guzaf bilanco ve faaliyet raporlarina bakarsaniz gorursunuz...
    kisa vadede kimse kimsenin ne yapacagini piyasa tarafindan nasil algilanacagini bilemez 14 milyon lot dolasimda hisse var ve malin yuzde 85den fazlasi toplu orta uzun vadede piyasa fiyatlayacak ve kazandiracaktir diye umuyorum kesinlikle ytd ...
     Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku
    Merhaba;
    Topikte yeniyim, geriden gelip okudum, kıt aklımla ve şöyle anladım kendi mantığımla, yanlışımı düzeltene onur duyarım;

Patron poip’te kalırım der mi > kötü
    Borsadan çıkacağım der mi > iyi olur
    5,71% pay satayım yıldıza geçeyim mi der? Satmak için yukarı fiyata getirip vermek isteyecektir... > iyi olur
    750 ederine gelmesi için lot başı 54₺ hesabı var > iyi olur

Sent from my iPhone using Tapatalk
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku
    Merhaba;
    Topikte yeniyim, geriden gelip okudum, kıt aklımla ve şöyle anladım kendi mantığımla, yanlışımı düzeltene onur duyarım;

Patron poip’te kalırım der mi > kötü
    Borsadan çıkacağım der mi > iyi olur
    5,71% pay satayım yıldıza geçeyim mi der? Satmak için yukarı fiyata getirip vermek isteyecektir... > iyi olur
    750 ederine gelmesi için lot başı 54₺ hesabı var > iyi olur

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kısa ve öz bir açıklama oldu. Tşkler
    Ama sadece yönetim kurulu kararına odaklanmamak da lazım, bilanço nasıl gelecek acaba?

3. Bilancoyu gecen sene 9uncu ay ile paralel hatta biraz altinda bekliyorum kendi adima ben ...
    Nedenine gelince bu sene en guzel donem turizm pandemiye gitti malum hatta bilanco beklenin altinda gelince baskilamak ve yildirma amacli sert asagi dogru hareketler olur diye biraz kenara alim firsati icin nakit tutmakta fayda olabilir mi diyorum , ancak kasada net doviz miktarinda 300 milyon tl civarina yakin doviz var bu miktar kadar kur farkindan kar yazacak...
    Bakip gorecegiz ytd ....

Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Kısa ve öz bir açıklama oldu. Tşkler
    Ama sadece yönetim kurulu kararına odaklanmamak da lazım, bilanço nasıl gelecek acaba?

4.  Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Bilancoyu gecen sene 9uncu ay ile paralel hatta biraz altinda bekliyorum kendi adima ben ...
    Nedenine gelince bu sene en guzel donem turizm pandemiye gitti malum hatta bilanco beklenin altinda gelince baskilamak ve yildirma amacli sert asagi dogru hareketler olur diye biraz kenara alim firsati icin nakit tutmakta fayda olabilir mi diyorum , ancak kasada net doviz miktarinda 300 milyon tl civarina yakin doviz var bu miktar kadar kur farkindan kar yazacak...
    Bakip gorecegiz ytd ....

Zaten bu yıl ki beklentimiz geçen seneye göre zaten düşük olacak. Ancak ne kadar az fark olursa o kadar iyi olur kanısımdayım, kur karı da cabası

5. Bilanço tarhi belli mi acaba arkadaşlar.

6. Insan hissesi tavan oldu diye uzulur mu , bilancoya hisse fiyatina bakinca uzuluyor neyse hepimiz icin hayırlısı olsun ytd ....
     Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Umarim bu ayda boyle gecer hatta daha asagilara gelirde guzel alim firsati verir bu ayin 15i ve 30u vadeli takasta iki musteri cekim var pozisyonumu iki katina cikaracagim onlari beklıyorum ytd herkese bol kazanclar

Bence bilanço fiyatlaniyor fiyatlanmazda bu durumda sabah kalkinma direk tavan açıldı buda peşinden gitti

8. 5 yılda 20 bilanço gördüm hepsi birbirinden güzel son bir iki hariç hiç bir zaman tavan olarak fiyatlama olmadı. Demem oki bilanço değil başka bir fiyatlama olabilir.

Sayfa 118/182 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •