Sayfa 1187/1252 İlkİlk ... 1876871087113711771185118611871188118911971237 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 9,489 - 9,496 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Abank'a gidin 24 üstü için pazarlık edin...
    Ok tesekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Abank internet bankacılığı eft limitini en fazla ne kadar yapabiliyoruz? 1m üzeri için eft veya telefon ile gönderebilir miyiz?

3. Mrrhaba ING turuncuda haftasonu stopaj %15 hesaplanmiş herkesin böylemi acaba

Alıntı Originally Posted by timarsizsipahi Yazıyı Oku
    Abank internet bankacılığı eft limitini en fazla ne kadar yapabiliyoruz? 1m üzeri için eft veya telefon ile gönderebilir miyiz?
    İnternet bankacılığı günlük limiti 100.000 TL. VOV hesap üzerinden eft ücretsiz. Hesap açarken istediğiniz limiti yazıp, ıslak imzalı dilekçe vermelisiniz. Gene de MT ile konuşun. Şu sıralar Alternatifbank çıkış engellemek için elli takla attırıyor.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

5. TEB marifetli hesap süresi dolanlar için şubeyi aradım genel müdürlükle konuşup 18,5 oran ile devam edebiliriz diyorlar

6. Alınan oranlara göre nkolay bono oranı oldukça geride kaldi

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 1-Nkolay bonoda (günlük) mevduat karşılığı ne oluyor.
    2- MB toplantısı ayın kaçında.
    Tşk.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

8.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Simdi sizden bir oneri isteyecegim.

Banka menkul hesap acmam icin MUVAFAKATNAME onayi istiyor

Ben yurtdisindan bunu nasil yapabilirim

Banka bana e mail ile bu belgeyi yollasa ve ben imzalayip tarayip gondersem olur mu acaba
    bir deneyin, kabul edebilir. şayet etmez ise konsolosluğa gidip belgeyi onaylatmanız gerekecektir, konsolosluklar noter görevi görürler kendi vatandaşları için. onu taratıp gönderebilirsiniz. aslını da isterlerse dhl-ups.

Sayfa 1187/1252 İlkİlk ... 1876871087113711771185118611871188118911971237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •