Sayfa 119/999 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 945 - 952 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Metin aydoganı takip etmenizi salık veririm cok iyi bir arastırmacı ve yazar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. oo eğitim uzmanımız konvertor hukumetle ilgili her pozitif haberi burda paylaşıyor ama negatif konulardaki sorularda hop kıvır.Cevaba bak bana ne hükümetten ama albayrak'ın dolar açıklamalarında adam bana ne hükümetten demiyor, paylaşıyor .Neyse katalitik senin hocan kimse mantık, felsefe süper öğretmiş kendisine saygılarımı ilet.Biz sizin seviyenize ulaşamıyoruz o derece yani.

Tff kuluplerin harcama limitini %30dan 40 çıkarmış ne o hangi takımlar kritere uymamı@ta degiştirdiniz açıklasanıza devletin tüm kurumları günü yüzdürme derdine düşmüşler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bunları ben açamıyorum. Ancak ne yazıyor merak ediyorum.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bu normal bir insan dusuncesi degil once bunu belirteyim. Cani bir insana ancak allah verir ve o alir. Ne kadar suclu olsa da eger hasta ise ve bakilmasi gerekiyorsa bakilmalidir.

Savaslarda bile esirlere bakilir, tedavi edilir. Siz ne ara bu kadar vicdansiz oldunuz. Hangi suctan iceride oldugunun bir onemi olmaksizin tedavi edilmesi gerekiyorsa edilir ve sonra tekrar hapse doner. Adalet ve sosyal devlet bunu gerektirir.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hangi suçtan olursa olsun hasta olan kişiye tedavi uygulanıyor. Bu kişiye de tedavi uygulanıyor. İfadelerin tanımadığın bir kişiye yapılacak türden değil, saygılı olun.

Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    ŞIRNAK' ta Hain teröristlerin tuzakladığı patlayıcının imhası sırasında

J. Asb. Üçvş. Esma ÇEVİK
    Uzm. J. V. Kad. Çvş. Kemal SAYAR Şehit olmuştur

Yaralılarımıza acil şifalar
    Şehit ailelerimizin ve
    Türk milletimizin başı sağ olsun
    Demirtaşın sağlığı için bu kadar laf edenler onun savunduğu pkk terör örgütün sebep olduğu canların yok olması için yetim dul kalanlar için hiç bir insani tavır sergilemiyorlar.

8. Maalesef oyle
     Alıntı Originally Posted by murlak Yazıyı Oku
    Demirtaşın sağlığı için bu kadar laf edenler onun savunduğu pkk terör örgütün sebep olduğu canların yok olması için yetim dul kalanlar için hiç bir insani tavır sergilemiyorlar.
    y.t.degildir.

Sayfa 119/999 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •