Sayfa 119/406 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 3243 madde; 945 - 952 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yarın temettü var, zaten pandemiden dolayı burnumuzu çıkarmıyoruz, hisse de bu kadar düşmüşken Arkın efendinin malından azıcık daha alıcağım mecburen.
    Sayın Bawer, endekse güveniyormusunuz? Biliyorsunuz son zamanlarda 14,37 yi görmüş Alkim. Endekste, 1.200-1.250 aralığı görülebilir.

2.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Sayın Bawer, endekse güveniyormusunuz? Biliyorsunuz son zamanlarda 14,37 yi görmüş Alkim. Endekste, 1.200-1.250 aralığı görülebilir.
    Açıkçası ben epeydir endekse güvenmiyorum, MB başkanı değişmeden önce, hatta tedbirimi de almıştım, yani azaltmıştım.
    Bir kaç tane hisseyi tutuyorum, düşse de çıksa da tutuyorum.
    Gerek endeks gerekse hisseler için olmayacak fiyat yok, her fiyatı görebilirler, son 1 senede çok gördük.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Açıkçası ben epeydir endekse güvenmiyorum, MB başkanı değişmeden önce, hatta tedbirimi de almıştım, yani azaltmıştım.
    Bir kaç tane hisseyi tutuyorum, düşse de çıksa da tutuyorum.
    Gerek endeks gerekse hisseler için olmayacak fiyat yok, her fiyatı görebilirler, son 1 senede çok gördük.
    Ben de paramın çoğu likid fonda ama buralardan almam münkün değil. Etrafımız da savaş çığırtkanlığı mevcut, yabancılar hep satışta, kasada para yok, yönetenler inadına iş yapacağım derdinde, son 2 sene de millet köşeyi dönmüş ve kazandıklarını kaybetmek istemedikleri için ürkek-tedirgin davranıyorlar. Ben de onlardan biriyim. Ateş ve barut var ama barutu ateşleme cesareti yok. Çünkü güven yok. Geçmişten kaynaklanan bir çok acı tecrübeler de var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
    Temettümüz hayirli olsun ,
    Nice temettülere
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Nice temettülere
    Tam da istediğim gibi oldu, temettü öncesi fiyata taşıyıp temettüyü cebimize koydu, en sevdiğim hareket.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Nice temettülere
    amin hepimize,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,992
    Tam da istediğim gibi oldu, temettü öncesi fiyata taşıyıp temettüyü cebimize koydu, en sevdiğim hareket.
    Diyorum inanmiyorsun bu tahta yapici seni kirmiyor ama sen hedeflerini küçük koyuyorsun
    patlat yil sonu hedefini söyle okkali bir rakam
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Diyorum inanmiyorsun bu tahta yapici seni kirmiyor ama sen hedeflerini küçük koyuyorsun
    patlat yil sonu hedefini söyle okkali bir rakam
    Haziranda hedefim 25 di. Şuan bırak 25 hedefi 19 tekrar gelirmi acaba şüphesi baskın. Yıl sonu hedefi 25 olsun bari, belki gelirde şenleniriz.
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Sayfa 119/406 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •